sm San Marino 2024: Megara - 11:11

Na neki način čudno bi mi bilo da Megara ostane u polufinalu, ali nažalost ni ja ne mislim da će proći, sad kad vidim šta je bilo u prvom polufinalu.
 
Oni su baš super i pršte od energije. Voleo bih da prođu
 
Ok rok pesma, ali iz nekog razloga mi nisu kidali. Nije me uznemirio ispadak.
 
Mislim da je večeras najgore otpjevala od sva 4 nastupa koja sam gledao/slušao, zasluženo ispadanje, nije ovo za finale bilo
 
Od starta je ovo bez ikakvih šansi. Mislim da možemo očekivati povlačenje SM-a uskoro.
 
Meni su oni bili super i mogli su komotno u finale umesto Gruzije ili Letonije/Estonije
 
Meni je bilo baš loše, nisu ni pomogli neki tehnički problemi, ona ispala iz matrice, zadnji dio pjesme otpjevan jako loše, ideja nastupa je bila okej, zanimljivi vizuali, ali izvedba je bila loša
 
Totalna katastrofa. Svega je bilo samo pesme nigde :D Lako moguce poslednje mesto u polufinalu.
 
Ne znam da li je neko vec pisao, ali San Marino razmatra povlacenje sledece godine
 
Da su imali mozga i umesto španskog bendića odabrali italijansku mega zvezdu,bez problema bi bili u finalu. Ali njima Loredana ne valja. A ona ne da bi bila magnet za italijanske glasače i dijasporu
 
Animacije na ekranu su im bile odlične, mora se istaći. Ako odu, slobodno nek idu ionako ne služe ničemu, glasovi im totalno izmišljeni putem nekog algoritma, kome treba to
 
Ne vidim ni poentu ucestvovanja kad nemaju koga ni da salju nego salju strance koji u sopstvenim zemljama ne bi prosli ni konkurs za nac finale. Uspesniji bi bio Vatikan nego oni lol
 
Potrudila se baš, energija na nivou. Inače negde sam pročitao da su već potvrdili učešće za 2025, ne znam da li je istina.
 
Nisu, naprotiv, razmatraju povlačenje. Što je prilično razumno, uzimajući u obzir rezultate poslednjih godina. Meni je pomalo nonsens njihovo bistvovanje na ESC-u, mikro države stvarno nemaju čemu da se nadaju ikada. Niti imaju razvijenu muzičku industriju, uvoze pevače iz cele Evrope i gotovo uvek ližu dno. Poente bez.
 
Back
Top