rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Ne može nam niko ništa, jači smo od Švajcarske.
 
Lakše razumeti, nema pojma naš narod šta je ERU.
 
Bila je, izgleda da samo ja gledam njena gostovanja. :( Pričala na Blic TV. Apropo naše pozicije nastupanja, sećam se da je Duška komentarišući rumunskog predstavnika 2002 (wannabe Antonio Banderas) baš iznela tu lošu statistiku rednog broja 2 - i dodala - nije sad da mu nešto slutim, samo iznosim podatke :LOL: - koliko joj taj išao na nerve te godine..

Edit: Ipak je bio Izraelac... ah sve više zaboravljam. :( Mada ni tog nije gotivila.
Mislis 2022? Ne zna se ko je bio vise kitch, Rumun ili Izraelac.
 
Da, ali sam taj deo izbacio iz onog klipa, pošto sam 2021. previše njenih komentara ubacio, traje pola sata skoro :eek: ali obojica su joj baš bila odbojna, Izraelac je nastupao 2. u polufinalu, pre Konstrakte, pa je ona u svoj toj euforiji pre našeg nastupa to rekla, "nije da mu slutim nešto" (a u sebi - ovaj ni u ludilu neće proći dalje). :sneaky:
 
"Fun" fact: u poslednjih 7 godina na jednoj od prve 3 pozicije nastupali smo pet puta i odgovorni smo za polovinu kvalifikacija sa tih pozicija.
Ja to već napisa sinoć, ali vi kulirate...
 
A sta smo tacno mi skrivili EBU da nas toliko sikaniraju vec godinama? Mozda su ljuti sto zbog nas ne dolazi Kosovo na takmicenje ili jer smo uglavnom uvek u finalu ili sta je? Neuvodjenje sankcija Rusima?
 
Najvažniji su dobri saveti iskusnih žena
GJquP3OXsAA4_B7
 
A sta smo tacno mi skrivili EBU da nas toliko sikaniraju vec godinama? Mozda su ljuti sto zbog nas ne dolazi Kosovo na takmicenje ili jer smo uglavnom uvek u finalu ili sta je? Neuvodjenje sankcija Rusima?
Koji god razlog, bezazlen je.... Rusija ne može, Belorusija ne može, *zrael može - licemerstvo... I Švedska i Ukrajina su skoro uvek u finalu... Azerbejdžan, Jermenija, Grčka i još par njih imaju samo po dva ili tri ispadanja pa ništa.. Ako su željni Kosova, eto im... mi se nećemo ni takmičiti! Ko zna kolike pare dobijaju od njihovih lobija (kosovskih i jevrejskih) da rade to što rade...

P.s Nisam ni antisemita ni nacionalista... ali mislim da su neke stvari definitivno jasne kad su leđa jednih i drugih upitanju...
 
Budite realni i pritisak je drugaciji, bukvalno ja sam u šoku kako je Rusija 2014. i 2015.godine uopste ucestovala pa i godinamaaa kasnije, kako tada Ruse nisu izbacili, a svi im zvizdali i pored toga zbog jake dijaspore makar kod publike a cak i zirija dobro ili jako jakoo dobro bas tih godina neocekivano dobro prolazili..

Izraelu nece cak ni previse zvizdati kad budu nastupali a kamoli da je pritisak na EBU takav da sve moguce zemlje mrze Izrael i hoce da istupe, cak ni mi se ne bunimo sto ce ucestovati Izrael, bukvalno jedino pojedine zemlje Skandinavije se bune, ali EBU je nebitan Island, a ocigledno i Norveska, ostali nisu zagrizeni, dok kada je Rusija u pitanju imali ste tu i Ukrajinu i Gruziju, Litvaniju, Letoniju, Estoniju, cak i vecinu zapadnih zemalja, dakle nije za poredjenje oko pritiska i u fudbalu savezi se ne ljute i hoce da igraju sa Izraelom svi, dok sa Rusima niko zivi osim Srbije nije hteo evo 2 godine od pocetka rata ni da igra i zato UEFA se izvinila i rekla, da zbog pritiska apsolutno svih zemalja da ne zele sa Rusiima da igraju da ih izbacuju kao..
 
Mislim da se prioritizuju favoriti + države sa većim brojem stanovnika kako bi program bio što “optimalniji” i kako se gledaoci iz tih država ne bi odmah isključili nakon nastupa svojih predstavnika.

Nije fer prema nekim državama svakako, ali ne mislim da postoji neka diskriminacija protiv konkretno Srbije.
 
Ja mislim da bismo trebali da napravimo neku kampanju, svida gde ih ima , da svi rusi u dijaspori glasaju za nas 😊
Pa ti ne poznajes te Ruse sto su otisli i zive u Evropi. Zabole ih za nas, nemaju oni taj osecaj prema nama.
 
Rusi imaju jaku dijasporu svuda, dobro bi nam dosli ti glasovi a Rusija se vise ne takmici pa ne mogu da glasaju za nju
 
Back
Top