rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Ovo je verovatno merchandising za Malmo, ovaj platneni ceger i lila ramonda za rever. Ne znam ko im je kreativni direktor ili direktor marketinga, ali mogli su vise da se potrude. Jedno malo udruzenje je napravilo super slatke cegere od plisa ilustracije je radio bob zivkovic i super se prodaju, zove se CGR. Primer.
Dobro je da su i ovo napravili. Neke delegacije godinama ne prave nista. Bas sam cesto cuo pohvale od nekih ljudi, da srpska delegacija skoro svake godine ima bas lepe i prikladne materijale i poklone.
 
Kakvi god i kako god -naši.❤️

GL9CQbLaYAE3pmC
 
Pa ako nema stenčuge neka pljuvačina po užasnoj, da ne kažem nepostojećoj, promociji počne! 😍
 
Efekti i kadriranje moraju biti na najvišem nivou i u to ne sumnjam. E sad, stena ili stenčuga, svejedno je, samo da bude efektno. :LOL:
 
Pa pre ti je smetao hajp i priča o potencijalnom dobrom rezultatu, sad ti je zasmetalo što je neko napisao da imamo dobre predstavnike. Ne vidim šta nismo scapiralи?
 
Iskreno se nadam da ce bar 2 vizuelna efekta zadržati sa PZE-a a to je onaj prelepi ulazak u prvi refren na podnom led ekranu i drugi sa onim lila vizualima kad je u čučnju pred drugi refren. To je božanstveno.
Inače, najslabiji vizuelni deo mi je u drugom refrenu, skoro pa ništa... i to ce sigurno menjati. Sam kraj će sigurno biti svetliji puno nego na PZE mada mi se se kraj takodje bas svidja sem same ramonde koja je mutna dosta.
 
Meni je ok da ostane sve kao i na PZE jedino da se prilagodi Malme areni, da bude spooky i mračno. I da skloni šiške, ali to je samo detalj. Jedva čekam da vidim novi kostim 😍
 
Back
Top