rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Ako su Grčka 22' i Estonija 23' bile 8. u finalu sa po 150 poena žirija onda bi realno i Srbija kao jedna od 5,6 balada ukupno a možda i svega 3 u finalu morala bar u top 12 ukupno.
Meni su ta 2 plasmana nekako najbolji parametar jer nam je pesma i vizuelno i harmonijski miljama ispred pomenute 2.
Čak mi je Estonija bolja od Grčke (nepopularno mišljenje) ali vokalno oduvala jedva uživo prosečnu Amandu Tenfjord.
Mnogi će reći konkurencija je bila drugačija...ali '22 posebno pa i '23, konkurencija nikako nije bila slabija.
 
Nema vise najave Dzanuma medju videjima na YT ESC kanalu 🤔
Mozda je Sony a mozda su naknadno provalili da video vec postoji na YT.
A mozda je nista.
 
Nadam se da nece biti posadjena u tu stenu kako promo materijal sugerise hahaha
 
Do polufinala ćemo objašnjavati da je koreografija svako kretanje na sceni koje je unapred uvežbano, čak i minimalni pokreti rukom.
 
Dobro, odaziv na ovaj protest zbog Breskvice je pokazao da nismo skroz prolupali 😂
Ali činjenica je da se angažujemo i smaramo oko nebitni(ji)h tema kao narod a ovamo puštamo da nas vozaju kako hoće po pitanju mnogo ozbiljnih stvari.
 
Al' baš.
Nevjerovatno da mi koji pratimo festival ovoliko dugo (20+ godina u mom slučaju) ne shvatamo isti toliko ozbiljno kao ovi koji su i dalje ogorčeni jer im nije pobijedila favoritkinja 😂
 
Video sam i na reelu gde drži švedsku zastavu užasne komentare, a naravno reel okačio neki šljamoid.
 
I Telegraf je objavio, kao da namjerno to rade, morao sam da napišem komentar juče.

Mada to kapiram da je i publika koja ni inače ne prati takmičenje i pljuje sve što vidi. Prosto je nemoguće da neko stvarno misli da je uzela švedsku zastavu tek tako jer se identifikuje sa Šveđanima a ne sa Srbima 😭😂
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top