rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Provalio sam da nam je ovo treća godina u nizu da sedimo tokom nastupa. Konstra na stolici, Luka na cvetu i Teya na steni. A pre toga bile Hurricane koje su očito istrošile energiju unapred 😂
 
Zasto nam nakon probe opadaju % šanse za plasman u finale nije mi jasno ali ajde da se tešimo da je zbog toga sto niko zapravo nije ni video probu.
 
Pa realno, nista ne moze da se zakljuci iz ovih slika i kratkog klipa na tiktoku. Bolje da se nista ni ne postuje, ovako ljudi spekulisu u prazno. Kipar 2022. mi je izgledao super na prvoj probi, a uzivo je bio flop. Npr. ljudi su se sad iz nekog razloga primili na Irsku!? Videcemo kad budu full nastupi, ocekujem potop :LOL:
 
Haljina je neobična, lepa. T.D. je odabrala ono u čemu će se osećati sigurno i zadovoljno na sceni. Emocija u glasu to pokazuje. ❤
 
meni je nevezano za to koliko mi se svidja ili ne svidja nas nastup (a svidja mi se vrlo) fenomenalno da smo mi od nastupa za svetosavsku priredbu evoluirali u zemlju koja svake godine ima propove, dobre ekrane, maglu, suvi led, vetar, itd... pohvale RTSu
 
Hahahahhahaha 💙
Pisao sam Milošu da otvori temu kad stigne za ESC kladionicu 👍
 
Leo, opusti se. Sva mišljenja u pristojnom kontekstu su ok. Ne moraš da skrivaš okice... 😉😄
 
🤣 Šalu na stranu više sam nekako bio siguran za tipa Nevenu,Luku... nego sada. Iako mi je pesma i dalje super i najbolji izbor sa NF
 
TD jeste naš najbolji izbor, potpuno se slažem. 😃
Složenost situacije u svetu je uvek tas na vagi. Mi samo možemo da verujemo i da šaljemo pozitivnu energiju. 🍀
 
Back
Top