rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Žiri nas mora ugurati u prvih 10-12 i to je kraj. Top 15 ćemo biti, ako uđemo u finale (hoćemo).
 
Gledam sad ponovo recap, definitivno smo izabrali bas dosadan deo, dok su drugi izabrali dosta efektnije delove svojih nastupa. Nadam se da cemo na zvanicnom recap-u u polufinalu imati deo kada je kulminacija u pesmi. I da, definitivno nismo jedini koji su iskomentarisali da je snimaju predaleko, evo i Wiwijevci to kazu. Opet smo prepustili organizatorima previse slobode da odredjuju kadrove, valjda moze da im se da neki ultimatum, ili kako mi hocemo, ili nikako.
 
Šta znam, meni je ok isječak sa druge probe ali da ostavlja prostora da se poprave kojekakvi vidljivi nedostaci - itekako, samo ne znam da li sad imaju dovoljno vremena za naknadne korekcije i da li su uopšte dozvoljene...

Hajde šminku su pretpostavljam odlučili da izostave na probi (ili barem želim vjerovati u to) jer je čuvaju za polufinalno veče, ovako joj je faca nekako previše ''ispijena'' kao da je neprestano plakala dva dana i dvije noći + bespotrebno je postaruje, nadam se da su svjesni toga i da će ako ništa drugo onda barem to srediti.

Meni onaj daleki kadar i nije toliki bauk, ne traje puno što je bitno ali je još bitnije to da se isti ne ponavljaju često tokom ta 3 minuta (zapravo, bilo bi poželjno da je taj jedan jedini lol), scena mi je nekako praznjikava i jednostavno se mora ubaciti više dima bar u količini kakva je bila na PZE-u, u suprotnom stejdž ima da je pojede sa sve stendžom. :censored:

Da ne bude kako samo kudim, moram pohvaliti što su zadržali onu raspršivačku podnu animaciju pred prvi refren i udare gromova a nadam se da će zadržati i one igre reflektorima kao i u završnom dijelu siluetu cvijeta na ekranu jer bi bila šteta da bilo šta od toga izbace, za stijenu sam već rekao da mi je (za sada jedina) bolja stavka nego kod nas tako da vidjećemo na šta će na kraju ispasti.
 
AR latice.

GIF by Intrigue Teaches
 
Generalno ne volim da mracim, ali sam se bas razocarao (ponovo) pa hocu 😏 Definitivno tu postoji neki problem u komunikaciji sa organizatorom, svake godine slicna prica. Ne mogu da verujem da PZE nastupi izgledaju mocnije nego sama Evrovizija. Svetlo, rad kamere, zvuk, efekti, sve mi je uvek bolje kod nas. Jedino sto se izvodjaci vise potrude oko propa i kostima, pa to uglavnom izgleda bolje na Evroviziji.
Jeste da smo videli samo 30 sekundi, pa uvek ostaje opcija da je ostatak nastupa bolji, i da ima jos vremena da se sve skocka. Ali me jako nervira sto neki nastupi izgledaju vec potpuno spremni za polufinale, a nas (kao i svake godine) do poslednjeg trenutka mora da se doradjuje.
 
Last edited:
Ti kmecis non stop, osim sad jer teras kontru.
Ako je teranje kontre to što čekam da vidim celi nastup i ne donosim zaključke na osnovu 30 sekundi verovatno najslabijeg dela nastupa, onda neka teram kontru.

Jako je inače zrelo kmečati po mrežama jer, bože, 30 sekundi nije opravdalo očekivanja koja su toliko visoka da nijedan deo nastupa ne sme biti dosadan. L O L.

Saberite se pod hitno.
 
Moguće da taj široki kadar na kraju ima smisla. Možda su predvideli da u tom trenutku publika upali telefone i da izgleda kao gomila svitaca oko nje.
 
Mislim da smo mi uvek u tim isečcima prikazivali glavne delove nastupa i sigurno nije slučajno što je naš tim baš sada odlučio da ne prikaže sve. Možda ne bi da su znali da će potocima teći suze fanova, ali da se ja pitam svake godine bih tu stavljao neke nebitne delove.

Pali smo na 10. mesto za prolaz u finale, ko voli.
 
Neko me preduhitrio i okačio u FB grupi Srbi u Švedskoj da se glasa za Teyu 7. maja.

33 lajka, 7 srca, 4 haha reakcije

Dobro je to
 
Nije ovde uopšte problem nastup, nego činjenica da pesma uopšte nije zaživela i da nema nikakvog hajpa oko nje,bukvalno smo neprimetni
 
Irska, Portugal, pa cak i Poljska

Ostale verovatno ne, ali svakako mislim da smo imali vise potencijala da stvorimo hajp od tih ostalih
 
Za Poljsku nisam baš siguran.

Dakle na prstima jedne ruke ih možemo izbrojati, a da čak ne iskoristimo ni sve prste.

Ovo nije pesma za hajp svakako, nego za žiri, hajp bi bio samo bonus. A biće i hajpa posle polufinala i to upravo među svima vama.
 
Irska je sada u hajpu isto, Litvanija ima jos neki rezidualni hajp. Ostalo nista.
 
Litvanija je imala hajp pola sezone pa je splasnuo prilično.

Stoji da je hajp trebalo da se stvara / stvori, ali nije, mada ni ne znam koliko bi sad i imalo uticaja na cjelokupnu situaciju što se plasmana tiče, jedino kod naroda našeg mi je žao što nije zaživjelo a mogla se lijepa priča napraviti.

Meni to 18. mjesto koje se spominje nije loše, samo nek je finale 😂
 
U drugom polufinalu je već gadno, izbrojah ovako na prvi pogled 8 zemalja koje imaju hajp oko sebe. Sve će to žiri iznivelisati u finalu. ✨
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top