rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Ne kapiram komentare "Čuva glas za utorak". Pa valja na probi bez publike ima manje treme i bolju kontrolu. Sada mi je i glas upitan iskreno pošto su nastup napravili dosadnim !
 
Kazu i da je zvuk savrsen, ajde da im verujemo, mada mi nije bas tako zvucalo. Necu vise da trazim dlaku u jajetu, cekam utorak da pogledam ceo nastup. Mada ce verovatno opet biki neki leak na telegramu ranije.
 
Aman te probe i služe da se stvari zatežu i popravljaju, da li iko ko ide na neko takmičenje nema stvari koje treba da popravi? Svako od nas ko je iskusio takmičenje bilo kakve vrste zna da probe uvek vode ka uigravanju za glavni segment.
Aman, pa seti se Luke ! Sta je Rts uradio za promociju Luke i Teye i za upgrade nastupa. Luki povećao cvet, a Teyi stenu. Jezivo !!!
 
Pa na istom mediju govore kako smo ekonomski tigar, da nam je obrazovanje pri vrhu u odnosu na zemlje Evrope.....

Niko ovde ne govori o sta ce biti kad se desi ili ako se desi.
Ovde mislim da vise izrazavamo nezadovoljstvo onim sto se desava i traje.
 
Ljudi bice sve u redu idemo lagano u finale sredice to nasi sve .
 
Sledeće godine šaljemo u duetu Mariju Šerifović i Jelenu Tomasevic(nagovoricemo ih da se vrate), pesmu im pise Joksimovic i dobijamo najveci aplauz u Zagreb Areni i pobedjujemo, jer se vracaju skoro sve balkanske zemlje naredne godine ;)
 
Nego, ko je pored Raiven i Lasagne još došao kod Teye na rođendan?
 
Pa rekla je Duska ili Kristina da su samo nesto malo ljudi zvali, ovi sa kojima se druze Lazanja i Teya su i pozvani i dosli logicno...
 
Čim Grci nisu pozvani znači nešto ne valja.
 
Meni je sad jasno zašto RTS krije sve o PzE do prenosa i nadam se da će tako biti i narednih godina. Prosto ljudi ne žele da fanice vrište na njih dok je sve u procesu izrade. Sledeće godine ni sliku scene ne bih dao.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top