rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Pa Srbiju su kao zbog kladionica  opet stavili na death spot a sta je sa Luksemburgom?

i sta je redosled nastupa? Presek stanja na kladonicama? Je l ESC simimulirani dogadjaj gde pobednika odrediju kladionice ili takmicenje gde su svi navodno jednaki?
 
Sto nisu stavili Hrvatsku da otvara a Ukrajinu drugu?
Pa kad su favoriti dobijali 2 poziciju ? To je uvek rezervisano za nebitne pesme od kojih se ništa ne očekuje . Da su hteli to da menjaju stavili bi Ukrajinu 2. pre dve godine kad se znalo da će pobediti iz sažaljenja.
 
Mogli su Ukrajinu na drugu poziciju, oni bi prosli i da ne ucestvuju
To je svakako istina, ali uvijek guraju favorite na što bolju poziciju, evo čak i zemlje drugog reda kao šta je Hrvatska xD

Netko je neki dan rekao da će se Teya fino istaknut kraj Cipra i Litve, složio bi se, meni je ta pozicija sasvim dobra, jedino bi idealno bilo da ustvari obrnemo cijeli redoslijed, pa da dođe na 6. poziciju, Hrvatska otvara, Poljska druga, Ukrajina treća itd., ali to je u domeni nemogućeg, ne znam dal su ikad stavljali favorite tako rano...po meni je ustvari ovaj raspored dobro napravljen zbog same dinamike showa koja im je očito na prvom mjestu, ima mi smisla kad gledam

Mislim nakraju krajeva pokazalo se da pjesme sa 2. pozicije prolaze komotno ako se radi o dobrim pjesmama i nastupima, nema nikakvih problema, ako sredi sve kako treba do utorka neće bit problema ako će se ljudima svidjet pjesma...slažem se da je malo previše negative, ali ajde svako ima pravo na svoje mišljenje, ali čitajući danas temu kužim i zašto su mnogi smoreni i ubijeni u pojam xD
 
Pa evidentno da jeste, vidiš da godinama na osnovu toga prave redosled. Sad kad još budu sami određivali za polovinu zemalja tek će biti haos.
 
Ulozis pare da budes visoko na kladionicama pa ti na osnovu toga organizator da dobru poziciju pa na osnovu nje onda dobro prodjes na televotingu pa na osnovu kladionica u finalu žiri glasa i tako sve u krug lol
 
Ako nismo favoriti onda ne treba ni da ucestvujemo izgleda posto ce nam organizatori svakako ubiti svaku sansu. Eto nek onda ucestvuju samo favoriti i da bude pravedno.
 
Mislim nakraju krajeva pokazalo se da pjesme sa 2. pozicije prolaze komotno ako se radi o dobrim pjesmama i nastupima,
Super onda je mogla Hrvatska da bude druga a Ukrajina da otvori?

Eeee a drugo je toooo
 
Ako nismo favoriti onda ne treba ni da ucestvujemo izgleda posto ce nam organizatori svakako ubiti svaku sansu. Eto nek onda ucestvuju samo favoriti i da bude pravedno.
I dolazimo do toga da moramo slat bolje pjesme ili barem zanimljive, evo ja sam tamo nabrojao šta smo mi to sve slali zadnjih godina, Roko, Franka, Mija Dimšić, Albina, Jacques, Tijana Bogićević, Balkanika, Nevena Božović, Luke Black, Hurricane, Nina Kraljić... mislim ono 😆

Prvo mi trebamo gledat kako da se poboljšamo, kako da postanemo zanimljiviji ljudima na euroviziji...eurovizija napreduje, a mi kaskamo, mislim da iz te perspektive trebamo gledat, a ne iz perspektive vječne žrtve, smorilo je to više...
 
Super onda je mogla Hrvatska da bude druga a Ukrajina da otvori?

Eeee a drugo je toooo
Naravno da je moglo u teoriji, ali mi reci kad se to desilo u praksi 😆
Da dvije najbolje pjesme jedna za drugom nastupaju, to je kao u interesu organizatora jel? 😅
 
"Na vama je samo da imate dobru pesmu i nastup"

Napravimo dobar nastup ali je organizator uništi rezijom i plus je stavi na death spot

Uh mašala 😍
 
U praksi se desavalo da favoriti nastupaju jedni za drugima cak Ukrajina i Srbija 2007.godine nastupali jedni za drugima i ranijih godina, ali tada mi se cinii da jos uvek nije bila prva polovina, nego svako svoj redni broj birao, aa zanimljivo mi je da su i 2007.godine i 2006.godine pobedile pesme sa rednim brojem 17, a i par godina kasnije 2012.godine je Loreen pobedila sa brojem 17 :D srecan je too broj bas :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top