rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Jel je bio sinoc preparty u Kopenhagenu? Trebalo je da Teya peva, ali nisam video nikakve klipove sa zurke
 
Teya je trenutno na poziciji 20. na kladionicama. Doduše to je prethodnih dana toliko šetalo gore-dole da još ništa nije sigurno, ali ja zaista verujem da ako su Nevena Božović, Balkanika i Luke Blck prošli u finale, da će proći i Teya. Verujem da ćemo u finalu biti oko 15.og mesta. Žao mi je samo što Konstrakta nije otišla, zato što bi ona imala bolji rezultat od toga i sigurnije finale, ali prosto narod nije hteo da šalje 2x isti nastup, hteli su nešto novo, i evo to smo dobili. Ono što mi smeta oko PZE-a je što je tu sada gomila nekih novih imena, Zejna, Princ, Filip Baloš....i nigde nema neke ozbiljne zvezde. Bilo bi sjajno kada bi neko ozbiljno ime došlo sa ozbiljnim pristupom i ozbiljnim timom.
 
Sledece godine turbo folk da se salje u Zagreb, prestonicu turbo folka.

Dosta vise foliraze i glumljena nivoa.

U zadnjih 20 godina samo je Hurricane bila klupska pesma i to generalno slabija medju pesmama tog tipa u Srbiji.

Stidimo se sebe i naseg zvuka, zelim nesto kao Zena od sultana, Tea Tairovic ili eventualno Dam dam da se šalje.

A nazalost imam osecaj da ce RTS dozvoliti da pobedi nesto kao Princ/Breskva nakon sto je takve pesme ziri sabotirao dve godine zaredom, ali ajde bar ce biti hit u Srbiji.
 
I onda kad Žena od sultana 2.0 bude 36. na kladionicama opet će isti forumaši kmečati i skakati nam po živcima na dnevnom nivou
Niko vam ne skace po zivcima, to sto ne mozete da podnesete da ljudi kritikuju lose odradjen posao nije moj problem.

Losa promocija, los kostim, losa rezija.

Kad su slike izasle i izgledale dobro svi smo hvalili, sad kad je lose kritikujemo.

Am sori ali tako je
 
Pa tad će drama biti opravdana 😂 Ramonda će i dalje verujem sve iznenaditi sa sasvim solidnim bodovima od žirija a i publike čak.
Lično ne bih dramio oko nečega što mi se ne sviđa, već bih bio apsolutno nezainteresovan, ali kapiram da to nije slučaj sa svima
 
Kritikovati nesto sto je lose nije nikakva drama.

Cak sam pisao da nema potrebe da se brinemo oko kostima jer su nam predstavnici vec godinama dobro obuceni ali onda su izasle slike lol
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top