rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
A širenje negative je izraziti nezadovoljstvo postojećim stanjem koje se u međuvremenu nije promijenilo na bolje što je i sama Teya indirektno potvrdila... Ma ne nego ću da glumim i pretvaram se kako je sve idealno i teče po planu samo da ne bih bio napadan hahah, pri tom za pesimizam optužuju oni koji su dva mjeseca bili breskvokmečatori i na PZE temi mračili i crnili danonoćno kao da će izbiti novi srpski ustanak ukoliko dotična pobijedi, volim! :love:

Uopšte ali uopšte me ne zanima šta će ko reći a na moje mišljenje ne utiče forumska klima niti se vodim time kako će većina reagovati na isto jer meni ovdje niko nije ni rod ni pomoz' Bog, neće ovdje niko nikome određivati kad i koliko puta će šta ponoviti jer forum nije ničija privatna prčija već za to postoje moderatori, mislim da sam bio jasan.
 
Šta rekoste? Da je neraspolozena.
20240505_214506.jpg
Kad prvi na kladionicama BL, po drugi put izjavljuje da je umoran i gladan, može i Teya da ne izgleda euforicno i poletno jedan dan.
 
Ljudi, pa cimanje je konstantno tamo. Toliko proba, intervjua, vucaranja, čekanja, ranog ustajanja, nema slobodnih trenutaka skoro uopšte, sve je tempirano i hoćete da neko konstantno glumi da je super, da je entuzijastičan, nije umoran, pun života svakog dana. Ma važi!
 
Nikad veća šizofrenija na forumu, evo jedan dnevni egzorcizam holy-priest.gif

I ja ću do poslednjeg momenta da se nadam nekom lepom plasmanu kod žirija.
 
Bukvalno, devojka je umorna, kao i svi, i sad pošto nije uradila dupli salto i kolut unazad na sred tepiha ispade da je tužna, lol.
 
Imam jedno pitanje, u slucaju da Teya izvuce Producer's Choice za finale(jer podrazumeva se da ce uci :D ) sta mislite jel ce je staviti u prvom ili drugom delu? Ja nesto tipujem na prvi deo, jer je Slimane izvukao drugi deo, a onaj rekao kako hoce da svakoj baladi omoguci da se istakne jer ih ove godine ima samo 3 😂
 
Imam jedno pitanje, u slucaju da Teya izvuce Producer's Choice za finale(jer podrazumeva se da ce uci :D ) sta mislite jel ce je staviti u prvom ili drugom delu? Ja nesto tipujem na prvi deo, jer je Slimane izvukao drugi deo, a onaj rekao kako hoce da svakoj baladi omoguci da se istakne jer ih ove godine ima samo 3 😂
Tacnije, izjavio je da hoce da svaka balada ispuni svoju ulogu. A s obzirom da smo po njima ove sezone filler balada, stavice nas na pocetak. Jedino ako ne razbijemo televoting u utorak.
 
Ako dobije prvi deo ili producent choice čitaj da će nastupati zapravo 2-5, to smo već analizirali.
 
Foto: Alma Bengtsson / EBU

IYZyxTn.jpeg


AHrHrt6.jpeg
 
Sutra u neko random vreme, tipa u 18h na RTS-u ide neka random emisija o Teyi... možda sam lud, ali meni sve ovo nekako ostavlja utisak flopa.
 
Nikad nisam bio ravnodušniji oko našeg predstavnika. Depresivna pesma, pojava, sve je nekako dosadno, antiklimaktično. U ovako jakoj godini na Evrovizji potpuno smo nebitni. Jedini Teyin uspeh ove godine biće što je sprečila da nas bruka Breskvica.
 
S obzirom da uspemo da pređemo 20 stranica dnevno logično deluje da smo pomenuli.
 
Moj brat (12) opet glas razuma i posle onoga u februaru “ne s*ri neće Breskvica da pobedi” danas mi je rekao “Kakve veze ima koja po redu Teya Dora nastupa kad ima dobru pesmu” 😂 i ja sam skontao da je opet pametniji od mene.
 
Bas sam gledao sinoc, No name na nasem izboru 2005. pobedili sa druge pozicije. Jes da je bilo namesteno, ali ipak je moguce 😄
 
Moja prognoza nekih realnih televoting poena za Srbiju u polufinalu:

0 - Velika Britanija, Ukrajina
1 - Island, Litvanija, ROW
2 - Luksemburg, Moldavija, Poljska
3 - Irska
4 - Njemačka, Portugal, Finska
5 - Azerbejdžan, Australija, Švedska
6 - Kipar
10 - Slovenija, Hrvatska

Sveukupno: 65 ako sam dobro izračunao.


Srbija bi mogla glasati ovako:

0 - Australija, Island, Moldavija, Poljska
1 - Azerbejdžan
2 - Finska
3 - Kipar
4 - Irska
5 - Portugal
6 - Luksemburg
7 - Litvanija
8 - Ukrajina
10 - Slovenija
12 - Hrvatska
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top