rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Neki kadrovi bukvalno da gledas kurs fotografije na YouTube u trajanju od 45 minuta ne bi napravio.

Kompozicija slika stravicna, iseceno joj pola tela, kamera juri po areni dok se ona seta po sceni, onda iz nekog coska kadar sa tribinama kao Crna Gora 2022

U Z A S.
 
Jako loše. Ako su ovim kadrovima zadovoljni ovi iz naše delegacije onda nek ozbiljno preispitaju svoj ukus.
Kuku majko pa sta je ovo? Ok nema publike, valjda su to snimci pre nego su popravili kamera uglove. Ovo je uzas
 
Užas. Dobro.
RTS kada dobije baladu uvek je unakazi. Što je prilično ironično obzirom da smo najbolje rezultate istorijski postizali sa baladama.
Zar nije samo pze nastup mogao copy paste, zar je to toliko teško....
 
Taj deo sa sa tribinama meni izgleda lepo i jos ako se vidi publika sa narukvicama. Ostalo uzas.
 
Pa isečak je neuporedivo ružniji u odnosu na PzE, to je evidentno. Da ne ispadne da se tešim, ali na svakoj drugoj pesmi ima ugly ass udaljenih kadrova.

Koji papani, napune arenu publikom i snime sve, a onda postave recap sa probama u praznoj hali lol
 
Ja koji ne znam gde da gledam
2K8.gif
 
Stara RTS taktika da se na snagu pesme dokopaju finala i kazu eto to je uspeh mi smo mala zemlja.

Ova pesma je imala potencijala da bude na levoj strani tabele a ako ne bude neko treba debelo da odgovara.
 
Hvala ti bože što u nedelju nakon finala idem na Dizni koncert da odmah zaboravim da ESC postoji.
Ja iskreno nemam zelju da pratim evroviziju sutra uopste. Idem da spavam. "Ovo je uzas majke mi. Sjedila sam na mokrom sjedistu. Kisla mi je glova. Svaka cast Oliveri" 😁🤢
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top