rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Status
Not open for further replies.
Pa to bi mi imalo smisla jedino ako neko tamo ekstremno zeli da nas unisti i ne bira sredstva
 
A zašto misliš da RTS nije delom odgovoran za to kako će naš nastup prikazati? Ili za to što se nešto nije popravilo/sredilo ako su već tako insistirali?
Ja pricam za row recaps koji su losi za vecinu ucesnika. Za ostalo cemo videti sutra, Milos i Majsta kazu da u nastupu s publikom sve lepo izgleda.
 
Ne znam da li da šizim zbog kadriranja Ramonde ili da budem miran, pošto ni ostale pesme nisu ništa srećnije prošle.
Eh ti Šveđani...
 
Ja pricam za row recaps koji su losi za vecinu ucesnika. Za ostalo cemo videti sutra, Milos i Majsta kazu da u nastupu s publikom sve lepo izgleda.
Da, jeste bolji utisak, ali razumeo sam da su kadrovi isti. Samo je drugačiji doživljaj i neka, bar nešto da malo doprinese utisku.

Ali nemamo samo mi ružne kadrove iz daljine. Sve što zahvati kran ispadne jako daleko i to se vidi u nekoliko nastupa, negde ispadne ružnije, negde je drugačije ako postoji koreografija. Mene zanima zašto ništa nije urađeno ako je devojka javno komentarisala vidno iznervirana da joj fali glavni momenat u nastupu a to je krupan kadar = emocija?
 
Joj treba spavati radi se ujutru, a sad mi puna glava toksina.
 
Od žrebanja i famoznog broja 2 u polufinalu mi je počelo nešto opasno da smrdi.

Nisam večeras ništa pogledao, nemam ni želju iskreno jer mi se druga proba toliko zgadila zbog katastrofalno iskadriranih 30 sekundi, da prvi put želim da se sve ovo što pre završi.

Glavni krivac je svakako naša ,,fina RTS delegacija" koja verovatno i sama ne veruje u uspeh Ramonde već duže vreme i zato se ni promil truda ne vidi niti oseća. Njima je lepo, ekskurzija je u toku i još par dana im traje, svi happy, ma bravoooo... Prolazak želim samo zbog Teye, pesme i njenog truda.
Toj Milici Soldatović nemam toliko ružan ,,kompliment" koji bih joj dodelio. Nek' je bude bar za toliko sramota da se više ni u tragovima ne vidi u ovoj propaloj i nezainteresovanoj srpskoj delegaciji. Finoću prodaji kući a za tim i zemlju grizi kao lav.
I da, glavna poenta je da ne žele da se zameraju švedjanima i EBU-u jer jelte, sve je fenomenalno a ionako se loše kotiramo na kladionicama te zašto bi se kompromitovali. Mi smo fini i kulturni. To je baš ta filozofija.
A što se tiče domaćina švedjana i EBU-a, šta reći sem da su očigledno i namerno uništili svaki aspekt jednog odličnog i gotovog proizvoda sa PZE-a koji su trebali samo da isprate a ne da ga unište.
Slučajno?
Ne, nikako, danas nema slučajnosti nigde i ni u čemu i ko u to veruje uopšte taj živi u teškoj zabludi, možda u svetu bajki ili je ipak malo više naivan a ja bih pre rekao glup.
 
Last edited:
Ako je ovako izgledao stand in nije ni cudo sto su nas stavili druge
 
Bitno da se Duška hvalila kako joj je ovo 20-a Evrovizija na kojoj je deo delegacije. 20 godina jahanja državnih jasli je svakako dostignuće koje je vredno pohvale.

E sad to što smo ispušili komplet i što smo od jedne od najmoćnijih pesama dobili mrtvo puvalo, to nije njen problem. Jer eto, "mi smo mala zemlja i mali javni servis", "nemamo mi para toliko". Imali bismo kad bi pola RTS-a dobilo zaslužene karte za biro rada.
 
Da, jeste bolji utisak, ali razumeo sam da su kadrovi isti. Samo je drugačiji doživljaj i neka, bar nešto da malo doprinese utisku.

Ali nemamo samo mi ružne kadrove iz daljine. Sve što zahvati kran ispadne jako daleko i to se vidi u nekoliko nastupa, negde ispadne ružnije, negde je drugačije ako postoji koreografija. Mene zanima zašto ništa nije urađeno ako je devojka javno komentarisala vidno iznervirana da joj fali glavni momenat u nastupu a to je krupan kadar = emocija?
Videcemo sutra sta ce I kako da ispadne, mozda poslusaju i promene. Ali sam kazes da isto vazi i za druge delegacije. Kako i zasto je to tako, ko to zna? Ali jedino zajednicko u svemu tome su Svedjani, tako da bih ja rekao da je ipak u njima problem.

Jeste li vi primetili da nisu svi nastupi bez publike? Lazanja ima publiku
Ima 10 coveka, a na drugoj probi je grmela cela arena.
 
Inače ako sutra uveče posle prenosa krene pravdanje Duške i družine oko toga kako "mi mali servis, mi nemamo para", mali podsetnik da pare itekako ima samo idu u drugom pravcu.
1000022508.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top