rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Meni su samo rukavi problematicni. Ovo ostalo sa slika, fala bogu ako su se urazumili i shvatili da je prezentacija najbitniji deo (naravno da mora postojati i dobra pesma i vokal, ali i kako se servira 😇)
 
Nemačka i Francuska nece sigurno biti ovako visoko i UK, etoo znao sam da ulazimo u top 10, ne kod zirija, ali na kraju kod glasaca smo dobili 20 poena vise sto je cudnoo! Bravoo umalo i 9.mesto da potkacimo
 
Onaj osecaj kada te publika izvuce, ispada da nas ziri "ukopao", s obzirom da cak 20 poena vise imamo od publike, a recimo Nemacka prosla mlako kod publike dosta slabije od nas, ali ziri ih bas izvadio, tacno deluje da jedno 3 zemlje koje nisu ovde u top 10 da ce na pravoj evroviziji biti umesto ovih nekoliko zemalja poput Nemaca itd...
 
Samo nek se resi lanaca plz 🙏🙏🙏
Sve ostalo izgleda top.

Kipar onako, basic, Litva maltene isto.
 
?? Iz budžeta RTS-a, i kapiram da je ovaj put sigurno i Teya zajedno sa svojim timom dodala, imali su sponzore sigurno
Zanima me bas kako to ide pa zato pitam.
Ja sam mislio da organizator obezbedjuje te stvari. Tipa ovo je sve dostupno pa nek izvodjaci u tim okvirima kombinuju sta zele.
 
Zamisljala sam da ce stajling ici u nekom drugom pravcu, I nije mi nesto haljina bila na keca, medjutim vidi se bolje na poslednjoj slici i lepo se uklapa u celu estetiku. Cak mi I bolero ne smeta toliko. Jos samo da kadriranje bude na mestu, i sve top
 
Je l' moguće da je RTS odlučio da pristane na finansiranje sa strane?
 
Zanima me bas kako to ide pa zato pitam.
Ja sam mislio da organizator obezbedjuje te stvari. Tipa ovo je sve dostupno pa nek izvodjaci u tim okvirima kombinuju sta zele.
Dostupna je scena, i nešto osnovno na ekranima, sve preko se dodatno plaća i donose rekviziti.
 
A otkud sad pirotehnika? U kom delu nastupa je to neophodno?
 
Back
Top