Imam utisak da su po prvi put ove sezone u ovom intervjuu konačno svoji i opušteni i baš mi je drago
ma preslatki su
Joj ja ne mogu kad onako celo vece nema bodova i ne cuje se ime nase zemlje,ppsle i 300 televotinga ne moze taj osecaj mizerije da mi spere(al ajd da bude tih tristaSamo molim vas sve da se ne nervirate u subotu zbog žirija, treba da smo već oguglali na to.
Uf sad da nemam zabranu učešća na tvom FSCu sad bih ti povukao prijavu!!!!Sad kad bude suprise , Serbia ajm sori, zero points
Nisam. Možda se desi nekad za PZE, ali teže, a za ESC naravno da ne.Jel Milos kad bio u ziriju
Ja se jezim na tu pomisao hahahahha. Sva sreca pa imamo Hrvatsku sa nama pa nece biti nulaSad kad bude suprise , Serbia ajm sori, zero points