Ovo su sad izgurali ovako, za svaki sledeći put će Boga moliti i činiti sve da se učesnik poput ovih momaka ni pod kojim slučajem ne ponovi, a molitve će se onda nastaviti u pravcu toga da se nekim čudom ako može ponovo narctamo u finalu, itd. u krugpostavili su visoke standarde svim budućim predstavnicima (i RTS-u) u svakom mogućem smislu.
Nemoj nažalost!Da imamo 30,40 od zirija i da pevamd publike izmedju 80 i 100
Zbir od 130,140 je nazalost za nasu zemlju ocekivan.Zao mi je momaka koji su vrh vrhova,ali nwkako opet nisu uspeli ni nakon nastupa da izazovu ocekivan efekat i da to utice na kladionice,rangiranja itd.Jesu svi odusevljeni,to stoji,ali koliko ce glasati kad znaju da neko nema neke sanse?
Dobro da,u pravu si,preracunala sam.se da ce se televote razliti izmedju Izraela, Grcke Bugarske,Moldavije i naravno malo ce se omrsiti i Ukr,ako ne i Rumunija.Nemoj nažalost!
130, 140 poena bi bilo sjajno! U većini godina, a i sa ovim brojem učesnika bi to izvesno bila barem leva strana tabele, ako ne čak i top 10. Gde možemo da potpišemo taj skor?!![]()
Ovako i ja mislim. Mislim da je od žirija zagarantovano 12 od Crne Gore i možda 4-5 od Hrvatske. Sve više od toga je bonus. Ako preguramo 30 poena, pridružujem se u pevanju. I naravno, jedanDa imamo 30,40 od zirija i da pevamd publike izmedju 80 i 100
Zbir od 130,140 je nazalost za nasu zemlju ocekivan.Zao mi je momaka koji su vrh vrhova,ali nwkako opet nisu uspeli ni nakon nastupa da izazovu ocekivan efekat i da to utice na kladionice,rangiranja itd.Jesu svi odusevljeni,to stoji,ali koliko ce glasati kad znaju da neko nema neke sanse?
Ako je Luke Black uspeo da ukači koji bod od Portugala, Islanda i Nemačke, što ne bi mogla i Lavina? Pored Hr i Mne. Ne znam što se ponašate kao da smo toliko beznadežan slučaj. Ne mislim da će nas žiri nagraditi ali baš da samo komšijske zemlje udele neku siću...Mislim da je od žirija zagarantovano 12 od Crne Gore i možda 4-5 od Hrvatske. Ne bi me iznenadilo da nam to budu jedini poeni od žirija.
Nažalost mislim da će nam Rumunija uzeti najviše poena pošto će imati 200+ kod publike.
Ne ponašam se kao da smo beznadežan slučaj, samo mi ne pada na pamet da se nadam i radujem da će žiri da nas nagradi. Lekciju sam naučioAko je Luke Black uspeo da ukači koji bod od Portugala, Islanda i Nemačke, što ne bi mogla i Lavina? Pored Hr i Mne. Ne znam što se ponašate kao da smo toliko beznadežan slučaj. Ne mislim da će nas žiri nagraditi ali baš da samo komšijske zemlje udele neku siću...
A ja npr ne mislim da je nama Rumunija direktni rival po tvt i ne znam što se to stalno forsira. Ranije je bilo po nekoliko rok/pop rok/metal bendova u finalu i to sa još sličnijim senzibilitetima. Da nema Rumunije, to isto glasačko telo bi verovatno glasalo za nešto drugo što vozi i uz šta se đipa. Naša publika je ona koja bi glasala za Tavo Akys.