ua Ukrajina 2024: Alyona Alyona & Jerry Heil - Teresa & Maria

Nastup standardno dobar. Tematika pesme mi je i dalje malo krindž ali mogu da je slušam.
 
Ukrajinci su razbili, kao po običaju podigli pesmu nastupom na Olimp ili još bolje Meteore. Stavili tačku na i. Transcedentno. Svaka čast.
 
Pokidali, najviše su mi se svidjeli moram priznat, jednostavno su majstori kad su nastupi u pitanju
 
Meni najbolja rezirana proba koju videsmo... jedino mi nije jasno da za sve ove mesece nisu uspeli ili hteli da promene engleski tekst i isprave gresku sa clanom "a" ispred imenice u mnozini
 
Ma namerno su nam maznuli stenu i to je tako! A posle nek laže kako joj Teya Dora crush, zabila nož u leđa!

Btw ekstra mi je isečak, moćno i više mi se sviđa ta varijanta nego sa nf.
 
Bio bih ok sa tim da ovo pobedi ako ne HR.
Taman da Svedjani krenu da tripuju da ce ih ovi sustici po broju pobeda 😍
 
Pesma me jako oplemenjuje, baš me baca u duhovno-meditativni momenat.
 
Ukrajinski tim je do poslednjeg trenutka čuvao u tajnosti, i konačno je juče otkrio ime kreativnog direktora nastupa.

Reč je o ukrajinskoj rediteljki Tanu Muiño, čuvenoj u svetu. Sarađivala je sa najpoznatijim svetskim umetnicima, a dva puta je bila nominovana za Gremi nagradu za najbolji muzički video. Neki sa kojima je sarađivala su Foals, Jennifer Lopez, Dua Lipa, Cardi B, Harry Styles, Doja Cat, Sam Smith, The Weeknd, Katy Perry i Lenny Kravitz. Njeni video snimci imaju milionske preglede, čime je osvojila naklonost američkih umetnika.​

dtyNdte.png


Ovo su spotovi koje je režirala i za koje je bila nominovana za Gremi (nije ih dobila na kraju).


 
As it was, Harry Styles, jbt, ako milion puta nisam odgledala spot i preslušala pesmu, divan je i on i pesma....
 
Back
Top