VELIKI BRAT - Greši sa mnom

Leo Cezar

Ekspert
Joined
4 Feb 2022
Messages
5,403
Points
118
Picture2.png

Veliki brat je reality u kome grupa takmičara živi u "kući" stalno pod video nadzor. Dok su u kući, takmičari su potpuno izolovani od spoljašnjeg sveta, što znači da im nije dozvoljen nikakav kontakt sa onima koji nisu u kući. Format serije se uglavnom smatra društvenim eksperimentom. Emisija omogućava gledaocima da svedoče o odnosima koji se formiraju u kući i ponašanju gostiju u kući. Iako su zaključani u kući, oni mogu slobodno napustiti igru, ali im neće biti dozvoljen ponovni ulazak u kuću. Ako prekrše pravila igre, mogu biti izbačeni iz kuće i ne mogu se vratiti. Eliminacijom takmičara dolazi se do samo jednog koji će biti pobednik.

OIG (4).jpg
 
1. Head of Household (HoH) tj. Glava kuće je glavna osoba te nedelje. Ona nominuje 2 osobe za izbacivanje. Na početku svakog ciklusa će biti igra za HoH. Ta osoba ne glasa za nominovane, osim u slučaju nerešenog rezulatata. Niko ne može biti HoH 2x za redom.

2. Power of Veto (PoV) ili ti moć Veta je nešto kao Imunitet, osoba koja osvoji to, može ali i ne mora da skine nekoga sa liste nominovanih, naravno i sebe ako je kojim slučajem nominovana.

*ukoliko neko bude skinut sa liste nominovanih, HoH je dužan da doda novo ime kao zamenu, ne može osobu koja je spašena ili onu koja je osvojila Veto.

3.Eviction tj. Iseljenje se dešava nakon igre za Veto, svi stanari osim HoH-a glasaju za 2 nominovane osobe, osoba koja dobije više glasova treba da napusti kuću. Znači glasa se za izbacivanje nekoga.

4.Finale - Nakon jedanaest ciklusa i jedanest izbačenih osoba , izbačene osobe glasaju . Nakon čega ćemo imati pobednika.

Primer :

Osoba A je HoH. On sastavlja listu nominovanih:

1. Osoba B
2. Osoba C

Osoba B na primer, osvaja Veto i spašava se, nakon čega HoH menja listu:

1. Osoba C
2. Osoba D

Počinje Eviction

Ukućani glasaju za Osobu C i ona ispada.
 
Super sto je americka licenca, ali ne bi imao mi zivaca ni energije da igram.
 
Treba uvesti opciju da je tema zaključana za sve osobe koje ne učestvuju (znači da nema publike), pa bi se odjednom stvorile i te 2 osobe koje fale za prijavu 👀
 
zooey deschanel waiting GIF
 
Bolje da je TGZP krenuo, ljudima se peva ne skandalizuje im se.
 
Meni ovo skroz neinspirativna igra, druge potencijalne igre su mi delovale zanimljivije, tako da preskačem i ovo
 
Back
Top