ch Švajcarska 2024: Nemo - The Code

Posle vecerasnjeg nastupa definitivno znamo 1000% ko je novi pobednik Evrovizije u subotu.
 
Nemo pre ozbiljan igrac koliko glupo se oblaci ovo ubija .
 
Nastup i pesma top, outfit druga prica ali jbg jos bolje za Hrvatsku sto manje konkurencije.
 
Pesmu i dalje ne osećam kao favorita, ali on je zaista bio impresivan sa istovremenim balansiranjem i pevanjem, tu nema sumnje. Nastup je zanimljiv.
 
Pesma mi je hot mess i dalje, ali nastupu i interpretaciji se mora odati priznanje. Do ovog momenta sam mislio da će se on i BL klati do kraja, ali....
 
Zanimljivo da su i prošle i pretprošle godine i u polufinalima 8. prozivale pobjednike polufinala.

Ustvari prošle godine su Finsku prozvale četvrtu.
 
Cini mi se da je i dalje u igri za pobedu, nastup mi je iznenadjuce zanimljiv i efektan, iako na papiru deluje jako jednostavno. A on brutalno dobro zvuci.
 
Nemo je bio super, svaka mu čast. Nije mi za pobedu, ali ne bih se bunio.
 
  • Like
Reactions: FFM
Bice opasna bitka izmedju Nema i Baby Lasagna kog pobedit bice veoma zasluzeno al ono sinoc svaka cast da onako otpevat pritom na bibicu .
 
Vokalno odličan, pesma odlična, nastup dobar, njegov stajling je za psihološku analizu.
 
Steta sto ne moze da pobedi. Ocigledan je ogroman trud koji je ulozio u nastup. No, mozda nekom drugom prilikom…
 
Evo gledam sad nastup i lepo mi je u životu, sad bih da pobedi kada su svi već odustali od toga
 
Back
Top