250. FSC - It's a party time

Čestitke pobedniku. Ne sviđa mi se pesma, ali ok, u poslednje vreme mi pobeđuju nule, sve je za ljude.

@Ivana Postoji greška u mojim poenima, naime, moja 2 poena je otišlo za The Weeknd-u, a ne za Within Temptation. Ne menja plasmane koliko vidim, ali čisto da se zna. :)
 
Zahvaljujem svima koji su doprineli mom 2.finalu, PF - Ivani, Cinque, Lignji, Mrmiju, Boxy-ju, Kakashi-ju, Niku/i, Etici, , Filhy-ju, Poky-ju i Sparkle, a za Finale jos i Tetsu, Bebiju, Replay-u, Shum-u, Storm-u i Milosu-S.
Ogranizator Ivana je imala pune ruke posla i mnogo razumevanja za nas, hvala joj puno na lepoj priredbi. Zao mi je sto je imala tehnickih problema na kraju, ali su bitni rezultati.
Cestitam pobedniku Stoletu na divnoj pesmi, moja 10-ka. ❤️
 
Čestitke pobedniku. Ne sviđa mi se pesma, ali ok, u poslednje vreme mi pobeđuju nule, sve je za ljude.

@Ivana Postoji greška u mojim poenima, naime, moja 2 poena je otišlo za The Weeknd-u, a ne za Within Temptation. Ne menja plasmane koliko vidim, ali čisto da se zna. :)

Pobeglo mi verovatno slučajno, sad sam i ja videla. Menja se plasman, rotiraju se Within Temptation i Guneš, pošto oni imaju 18 glasača i 1x12, a Guneš 18 i 2x12.
 
Hvala jos jednom svima koji su glasali za divnu Analisu. Dvoumio sam se da li da je saljem sa ovom pesmom ili sa Il Mondo Prima Di Te sa Sanrema za NF temu, ali me u trenutku slanja ipak ova vise radila.

Posebna ljubav za:

12 kvazimodo
10 dodo, Stefix, Mala, Nije sve tako sivo, Margy, Majsta
8 MarkoH, Choda

FSC klan me nije podrzao, ccc, sujeta nije prijala :p salim se naravno, ljubav i za njih.

Inace, Liberta je napisao u temi da mi nije dao poene, a u tabeli stoji da mi je dao 12. Vidim da je napisao da je dao Ana Meni, verovatno si omasila tokom unosenja posto je Ana bila ispred Analise. @Ivana
 
Još jednom čestitke @Stole , Annalisu volim i nisam bio u prilici da je nagradim kada je skoro Ro slao, a sada je dobila 10 poena. Mojih 12 poena je otišlo Ani i mom izabranom šefu Katedre za latino i iberijske studije, profesoru @Majsta94. Sa Aninim pesmama sam ili + ili -, a ova mi je sjajna, dok mi se recimo italijanske verzije ne dopadaju. Posebno mi je žao što su @Tetsujin i @Shum završili tako nisko u finalu.

Hvala svima na poenima za Yeah Yeah Yeahs! Ni u najluđim snovima mi ne bi pao na pamet scenario u kojem su opet top 5 u finalu. Pesmu sam čuo samo nekoliko dana nakon što sam poslao prethodnu kod @Stefan28 na rok izdanje i dugo sam čekao priliku da ih opet testiram. Definitivno sam pre sre ćan, jer ih FSC igrači vole.

@Ivana bravo za organizaciju, sav posao oko svih prethodnih tema i podataka koje si prikupila. Ovaj tehnički problem je nebitan, bilo je fino i zabavno i dostojno se obeležio jubilej. 👏
 
Last edited:
Hvala svima na poenima za Yeah Yeah Yeahs! Ni u najluđim snovima mi ne bi pao na pamet scenario u kojem su opet top 5 u finalu. Pesmu sam čuo samo nekoliko dana nakon što sam poslao prethodnu kod @Stefan28 na rok izdanje i dugo sam čekao priliku da ih opet testiram. Definitivno sam pre sre ćan, jer ih FSC igrači vole.
Stvarno su odlični, a ova pesma im je još bolja, zaslužen plasman 🥰
 
Čekajte sad, ne samo da sam top 10 nego sam top 5?

Prvo sam mislio da neću vidjeti finale a onda bio top 3 tamo, a sad top 5 i u finalu. Baš neočekivano ali mi je baš baš drago 🤝 sutra tj. u toku dana se zahvaljujem svima, zaslužili ste.

Čestitke Ivana na organizaciji i Stole na pobjedi.
I ja sam se premišljao da li da šaljem IMPDT i to mi stoji na listi od 2018, nekad možda bude prilike da je šaljem, možda najjača nepobjednička pjesma nekog nf.
 
Čestitke Ivani na organizaciji. Malo mi je zao sto nije bilo one napetosti na rezultatima, ali dobro, što je tu je. Hvala svima na bodovima, osim Bebiju. Fascinantno mi je kako sam u finalu top 4 ostavio bez bodova. Mafija sa kosmodroma, štaš
 
  • Like
Reactions: Mrm
Vi ste nama nuletinu dali, tako da smo mi prema vama bili itekako darežljivi.
Ipak 4. mesto za Paramore? Wow, sviđa mi se!
 
Ivana, žao mi je što si imala poteškoća pa ovo nije završilo kako si planirala, ali eto, nekad se baš poklopi i sve krene kako ne treba. Svakako hvala na svemu, od prikupljanja tema prošlih FSC-ova (što mi se učinilo kao ogroman zadatak, ali dobro pamćenje imaš) pa do predstavljanja pjesama i rezultata, sve to oduzima vrijeme.

Bryska nije imala previše fanova u polufinalu, dobro da je dogurala do 13. mjesta. :D Hvala svima na bodovima (posebno Mickyju na 12 i Vaxu na 8), kao i onima koji su pohvalili pjesmu, a bili su u suprotnom polufinalu. Bilo mi je smiješno kako je Filhy namirisao da tu pjesmu ipak nije poslao Micky. :D

Mojih 12 i u polufinalu i u finalu išlo je za The Night We Met. :love: Stvarno savršenstvo od pjesme, hvala Marko! (Sad će nam provjeravati sve bodove, jer ateisti... 😅) Pjesma me (valjda po ugođaju) najviše podsjeća na dvije jako drage: Song for Zula (Phosphorescent) i If I Go, I'm Goin (Gregory Alan Isakov) - slala sam ju na FSC prošle godine.

Stole, čestitke! Da nije bilo Lorda Hurona, Annalisa bi dobila duplu dvanaesticu, obožavam pjesmu!
 
Meni je genijalno što je tipa Ofra prošla zbog jednog jedinog boda a onda u finalu ošurila sa top poenima (otprilike ili top ili 0) i bila druga.

Koliko zavisi sve od sreće u raspodjeli po polufinalima, eto da smo Ivana, imenjak, Tinte (?) i ja bili sa Argirosom, prošetao bi se do finala, a ovako poslednji.
 
Čestitke svima! Moj favorit 2. Odličan izbor. 👏
Rezultat moje pjesme je wtf. Hvala svima koji su glasali za ovu izvrsnu pjesmu.
 
Hvala svima za poene Guy Sebastianu,fenomenalnom čovjeku i pjevaču.Zasluženo 8.mjesto 👋 :aub:

Hvala na 12 –Djole89 ,Replay (lijepo smo izmijenili poene ),Filhy i etica.Ne znam dal sam ikada imao toliko 12 pa i s višim plasmanima osim one jedne pobjede prije sto godina.

10-Zeleni ,Vahildan,Anhel

8-liberta i ostalim do 126 što je stvarno dosta dosta

Moja 12 -The Weeknd - Take my breath iznenađujuuće nisko i još prejak igrač za kojeg sve svi sekiraju u pogađanjima šta je on poslao.

Ove fazone s klanovima sam shvatio kao takve ali ako svarno imaju neki da traže poene drugim kanalima,onda je to sramotno.

Pobjedniku čestikam ,moja 8 , u polufinalu 10.Organizatorici čestitam ,namučila se i ja sam pogrešno glasao ,jednoj pjesmi i 2 i 3 poena,greškom šta ću.
 
Hvala svima za poene Guy Sebastianu,fenomenalnom čovjeku i pjevaču.Zasluženo 8.mjesto 👋 :aub:

Hvala na 12 –Djole89 ,Replay (lijepo smo izmijenili poene ),Filhy i etica.Ne znam dal sam ikada imao toliko 12 pa i s višim plasmanima osim one jedne pobjede prije sto godina.

10-Zeleni ,Vahildan,Anhel

8-liberta i ostalim do 126 što je stvarno dosta dosta

Moja 12 -The Weeknd - Take my breath iznenađujuuće nisko i još prejak igrač za kojeg sve svi sekiraju u pogađanjima šta je on poslao.

Ove fazone s klanovima sam shvatio kao takve ali ako svarno imaju neki da traže poene drugim kanalima,onda je to sramotno.

Pobjedniku čestikam ,moja 8 , u polufinalu 10.Organizatorici čestitam ,namučila se i ja sam pogrešno glasao ,jednoj pjesmi i 2 i 3 poena,greškom šta ću.
Hahha šta sam ti kazao gde ja tu i ti, ja sam odmah tik uz tebe, 9. mesto! 🙌 klan dno liste...❤️:love:
 
Back
Top