250. FSC - It's a party time

Čestitke Stole, super je pesma, mojih 10p.
Ivana sve je bilo odlično, a za rezultate viša sila.
Hvala svima na glasovima za Gunes, ovo je bilo malo van moje zone komfora što se tiče FSC-a, da je plasman bio 3-4 mesta iznad bio bi apsolutno zadovoljan.
Posebno hvala na glasovima Ivani, Niku, Petru, Tinteu i Destryu.
Zanimljivo je da sam Ofri dao 1p u finalu i tako je pogurao u finale gde je završila kao drugoplasirana. Inače dvoumio sam se kome taj bod, a u konkurenciji je igrom sudbine bila pesma koja je bila prva ispod crte za taj jedan mali poenčić.
Izvinjavam se onome ko je poslao Anu Menu, polako i vremenom sam se totalno navukao na pesmu, bilo je 7p u pf, onda 8 u f, a da sam sačekao još dan ili dva sa glasanjem bila bi čista 12ka.
 
Sad odoh da vidim da li bih bio i više plasiran sa ta 4 dodatna boda

Bio bih četvrti, nije ogromna razlika tako da sve ok 😄
 
Hvala Stefix i Mala na 10, Ro i Anhel na 8, etica i sparkle na 7 i ostali na manje poena za Jericho. Filhy i Ivana su me razocarali nulama.
 
Filhy i Ivana su me razocarali nulama.
Prvi ispod crte kod mene. ☹️ Bilo je jako polufinale, kao i ceo FSC.
Eto, sudbina da je Džeriku tako malo falilo za prolazak, ali kada vidim da je Ofra prošla, ipak je, što se makar mene tiče, bolje što je tako ispalo. :D
 
E @Filhy od mene imaš sedmicu u finalu, eto da ne bude da je uvek 0 😝 Odlična pesma. Dao bih i u pf ali smo bili u različitim.
 
Pa zahvalio sam ti se na prethodnoj strani, ne znam jesi li to ispratio. ❤️
Jedini si koji je iz suprotnog polufinala dao neki veći broj bodova. :)
 
Da se zahvalim svima na poenima za predivnu Aleksandru, naročito na dvanaesticama. :love: Jeste pesma nije konkurentna, Filhy je mnogo lep komentar napisao; i meni je ova pesma uvek bila odbojna, dok je Aleksandra nije oplemenila svojom interpretacijom. Ivana mi je dobro rekla da se ne zalećem, tek nakon što sam prijavio pesmu sam otrkio neke od njenih pesama sa novog albuma (iako su mi tekstovi i dalje slabi, ali njen glas i triler me hipnotišu, pa joj se sve oprašta). Drago mi je da je Ofra Haza ovako visoko završila, Stole čestitke na pobedi, mislio sam da je Čoda slao Analizu , ali on beše ispao u polufinalu... ili nije. Ivana, žao mi je što si imala problema sa netom, ali nije to ni toliko važno. Lepo smo obeležili jubilej.
 
Pa zahvalio sam ti se na prethodnoj strani, ne znam jesi li to ispratio. ❤️
Jedini si koji je iz suprotnog polufinala dao neki veći broj bodova. :)
Aha,video sam sada. Nego se šalim na konto glasova, jer ti skoro nikada ne dajem :D
 
Hvala Stefix i Mala na 10, Ro i Anhel na 8, etica i sparkle na 7 i ostali na manje poena za Jericho. Filhy i Ivana su me razocarali nulama.

Boja glasa mi nije prijala, a u ovako velikom broju pesama, jednostavno sam morala tražiti i najmanju sitnicu da nekako dođem do tih veličanstvenih 10. A tek je onda nastajala muka, nekako rasporediti sve do 7 poena, nekako sam odmah bila sigurna da TOP3 ide za grandsona, Gunes i Kylie (čiju sam pesmu prvi put čula i dopala mi se).

@Boxy da, rekla sam ti da nisi trebao da žuriš (i dalje stojim pri tome), lepa je ovo pesma i ona je lepo otpevala, ali ona ima svojih baš sjajnih i ima barem tri, četiri koje mi padaju na pamet za slanje, posebno na ovako slobodnu temu. :)

LU.jpg


I sa zakašnjenjem takođe za dodoa..

EwkNyR8.png
 
Mislim da u forumskom životu nisam bio ovako visoko na FSC LU.

Srbovizija je druga priča, tamo je bilo 69 uzastopnih finala.
 
Back
Top