250. FSC - It's a party time

Čestitke, Stole! Zanimljivo je bilo čuti Annalisu u malo drugačijem fazonu, nisam odavno propratila šta snima. Ovo joj je druga pobeda, ako se ne varam.

Bravo i za moje favorite, grandson i YYY koji su završili u top5.

@Anhel hvala na 12ci u pf 🤗 I tvoja pesma mi je bila dobra tako da su i od mene stigli fini poeni.

Bravo i za Ivanu što je pregirala organizaciju i pored poteškoća!
 
Interesantno je sto kad vise forumasa zna/ima na listi neku neenglesku pesmu onda se to ne pominje/uzima za zlo, a kad su engleske pesme u pitanju onda se ljudi ponasaju ko da je zlocin da se ta pesma prijavi. Jos jedan pokazatelj dvostrukih aršina na FSCu.
 
Interesantno je sto kad vise forumasa zna/ima na listi neku neenglesku pesmu onda se to ne pominje/uzima za zlo, a kad su engleske pesme u pitanju onda se ljudi ponasaju ko da je zlocin da se ta pesma prijavi. Jos jedan pokazatelj dvostrukih aršina na FSCu.
?
 
Jedino ako misli na ovo što je Majsta rekao za Annalisu, mada ne vidim što bi se uzimalo za zlo i kad su pesme na engleskom u pitanju. Ali, verovatno sam to samo ja.
 
Interesantno je sto kad vise forumasa zna/ima na listi neku neenglesku pesmu onda se to ne pominje/uzima za zlo, a kad su engleske pesme u pitanju onda se ljudi ponasaju ko da je zlocin da se ta pesma prijavi. Jos jedan pokazatelj dvostrukih aršina na FSCu.
milica-pavlovi%C4%87-zatvor.gif
 
Interesantno je sto kad vise forumasa zna/ima na listi neku neenglesku pesmu onda se to ne pominje/uzima za zlo, a kad su engleske pesme u pitanju onda se ljudi ponasaju ko da je zlocin da se ta pesma prijavi. Jos jedan pokazatelj dvostrukih aršina na FSCu.
Meni ne smeta ni jedno ni drugo, pogotovo kad su neke hit pjesme poput MA u pitanju, logično da ih još neko ima na listi
 
Poenta je da nije tretirana kao 'zicer', a ocigledno jeste za ovaj forum kad su je toliko puno forumasa imali na spisku ili su je znali od prije.
 
Meni je genijalno što je tipa Ofra prošla zbog jednog jedinog boda a onda u finalu ošurila sa top poenima (otprilike ili top ili 0) i bila druga.

Koliko zavisi sve od sreće u raspodjeli po polufinalima, eto da smo Ivana, imenjak, Tinte (?) i ja bili sa Argirosom, prošetao bi se do finala, a ovako poslednji.
Grk je kod mene imao ocenu 10, u pf-u je na 5. mestu tj. 6p, a ukupno mi je bio na 10. mestu. Da li bi to znacilo za prolaz, ne znam.

Meni je fascinantno da nakon Djoletovih89 12p krece kataklizma kod mene. U tom trenutku, 16. poredu glasac, sam bio negde oko 6-7. mesta. U preostalih 6 glasaca osvojio sam samo 1p i zavrsio na 15. mestu.
 
Još jedan 2/2 za kraj..

vanotek-removebg-preview.png


yeah-yeah-yeahs.jpg
Filhy je ili prva ili druga pesma!
Kako li ste me provalili?! o_O I tročlana komisija je bila u pravu, a mislio sam da niko neće. :)

Drugo mesto u polufinalu, a 17. u finalu? :md: 😟 73:21 za glasače iz prvog polufinala - vrlo lako bih se zalepio na dno da sam bio u drugom!
Ne znam ni sam kako je pesma koju sam poslao dospela na moju playlistu: da li sam preslušavao Vanoteka nakon što ga je Tetsujin relativno skorije slao (sa isto tako sjajnom, ali potpuno drugačijom pesmom) ili je nekako slučajno dospela tu da mi se svidela onako usput, ali svakako kada sam sada pregledao svoje kandidate, nije bilo sumnje da pošaljem Love is Gone. Baš, što bi se reklo, vozi i u neku ruku me podseća i na megahih od pre nekoliko godina Ocean Drive Djuka Damonta.
Hvala svima koji su dali poene, a naročito: Cinqueu, Pokyju, Mrmu, Niku, Anhelu i Liberti.
Milena Ćeranić - Voleo si
Ovde ću s pravom odmah da posumnjam na Mrma pošto ne može da provuče Kačavendu, on nam je uvalio drugu Milenu!!! :LOL:
😆 Dobro rekoh! Drago mi je da si ipak glasao u finalu! ☺️

Apsolutno mi je drago što je Ofra u top 10 jer je na slušamo baš strašno ishejtovana a jedna je od najlepših pesama ovog izdanja
Top 10 je širok pojam. Ona je vicešampion ovog FSC-a! :D
A posle sam ja na Slušanju kontraš... :sneaky:

Bravo za ponovnog pobednika Stoleta, 🏆 koji ume odlično da oseti šta treba poslati na FSC (što ja neću nikada umeti), bravo i za Majstu koji je pogodio pobednika i ostvario top 5 plasman. ;)

Čestitke Ivana za organizaciju ovog FSC-a i žao mi je zbog neprilika koje su te snašle. Konkurencija pesama je bila odlična, a posebna pohvala za dva Marka na fenomenalnim odabirima. Ovo se gotovo nikada ne dešava, ali između dve top pesme je na kraju odlučio živi nastup sa finalnog Slušanja gde je Guy Sebastian daleko više blistao od Lord Hurona.
 
@Pokahontas Hoces li se opet "upucati" to sto mi se tvoja pesma ne dopada? Vidis da ti je lepo Petar pisao da imas sigurno finale i cak sta vise u TOP 5 si. Malo li je? :cautious:

@Leo Cezar Javno da se izvinim. Ipak ti je bio komentar na mestu kada si pisao da imas snage, volje "spalio" bi me. Opravdano. (y)

@Ro97 Kada si stavio ljutka na moj post sa komentarima, mislio sam da ti opet nisam komentarisao pesmu. 😅 A ti se ljutis sto sam ti komentarisao pesmu, negativno. :cautious:
 
Svidja mi se pobednicka pesma. Cestitke, Stole!

I ja sam Annalisu slala na jubilarno izdanje, 100. FSC, pesma je usla u finale, ali je daleko bila od vrha, 14. mesto (sada bi sigurno ispala)

Pesma koju sam jednom davno htela da saljem, pa odustala je Biscuit - Ivy Levan
A pesma koju sam pomislila da saljem sada, pa je ostavila za neki drugi put je Before I go - Guy Sebastian. Nisam ni pomislila da ce je neko poslati, ali eto, iznenadio me MarkoH. Drago mi je sto je dobro prosla, bas je volim, posebno sam odusevljena interpretacijom.

Hvala svima na poenima za Dram, posebno Majsti i Petru na 12-icama (Petar me iznenadio bas, mislila sam da se to nikada nece desiti), Chodi za 10, Marku za 8.

Ivani pohvale za temu i organizaciju.
 
Back
Top