253. FSC ▪︎ BELLA CIAO!

Milan trenutno:

basketball wives GIF by VH1
hteo sam istu foru upravo, ovaj gif

wtf-icegif.gif
 
Očekujem dobru temu, liberta mi je dao dosta bodova i za Anu i za Nicole ako se ne varam.

Šteta za Milana ali biće prilike, drago mi je što pobjednik organizuje
 
Ali ako libreta ispadne ulazi u istoriju kao poslednji organizator koji je ispao, tako da se Milan spasio + dolazi po svoju DF nagradicu u januaru. 😂
 
Ipak "pouzdan" izvor nije pouzdan ili je liberta prevario sistem. 😒

Ali bar ce organizator biti u finalu. 😍
 
Prvi put gostujemo u Libertaniju pošto nismo bili kad je pržila Afrika, sad očekujem nešto simetrično kao prava Vaga da odradi. Opet kod Vage u goste idemo. 😂
 
Pa nije da nisam očekivao kada sam video da je pobedio, jer znam da je hteo da se prijavi za organizaciju. 😂 Samo sam čekao da i potvrdi.

Kako god, tu sam kao učesnik, a organizacija sledeće godine.
 
Zao mi je i sto Milanov povratak nece biti u njegovoj organizaciji.
 
A koji su zvanični rezultati ovog izdanja? 😂
 
Ali ako libreta ispadne ulazi u istoriju kao poslednji organizator koji je ispao, tako da se Milan spasio + dolazi po svoju DF nagradicu u januaru. 😂
Zapravo, još uvek nema potvrde da će to pravilo zaista i stupiti u januaru. Tako da još uvek imam šansu da budem organizator koji ispada u polufinalu. 😂

Za moju narednu organizaciju verovatno neće biti ova tema koju sam planirao, jer mi je nekako bila adekvatna za moje jubilarno 100. učešće, ali videćemo već.
 
Milane izvinjavam se ali mislim da je ovo bilo suđeno. Ja sam se Milanu javio već i znao je da želim da organizujem.. Samo nisam ni u ludilu znao da ću pobediti. Smatram da neplanirana organizacija trenutno ima neku svoju čar. Kako posle vage ja da ne organizujem? Spremite se na duplu dozu 💎♎ Pošto vidim da neizvesnost vlada, daću vam neki hint, zanima me kako razmišljate.






Uskoro vam pričam moju priču 👁️
 
Back
Top