253. FSC ▪︎ BELLA CIAO!

Pošto piše moja priča, ušao sam da vidim kad ti je rođendan 🤣
3.10. - Eden je nastupala 3. a Ruslana 10. ..ostalo troje ne znam kako da povežem 🤣
 
Libi je medeni, očekujemo lepu veselu šarenu zabavu. Hint slike obećavaju. 😉
P.S. Drago mi je da sam doprinela tvojoj pobedi jednom 7-icom. Čestitam! ❤
 
Last edited:
Cestitam lab.....pardon libi na pobedu :D :love:

Ocekivao sam vise od 13 mesta,ali ipak hvala svima na bodove.
Svidja mnogo prezentiranje rezultata ,prosto i odlicno!
Svaka cast zeleni za sve sto si radio na ovu izdanje!
Evo i moji glasaova:
Jim Yosef ft ScarlettDevil's lullaby 1 bod
Alexia - Interstelar 2
Selin - Lovers Hurricane 3
Weird Fishes - Ko je ko 4
London Grammar x CamelOhat - Higher 5
Henny x Breskvica - Ko to tamo 6
Thirty seconds to Mars - Stuck 7
Allie X - Black Eye 8
Halle - Angel 10
Daughtry - Artificial 12
 
Evo ispravljenih tabela

Popravljena su mjesta u prvom finalu, a u finalu je Ro skočio za nekoliko mjesta te je sada 9 sa 117 bodova. Tinte i Poky su zamijenili mjesta, kao i Cinque i Bebi koji je sada na 3. mjestu
 

Attachments

  • 253 tabelče.xlsx
    37 KB · Views: 20
Bravo Zeleni, pokidao si.

Selin moja 10tka pobedila pa to je fenomenalno. Liberta svaka čast!

Hvala svima za poene za Iramu. Kad vidim da sam dobijao i visoke poene to znači da se bar nekome pesma svidela. Presrećan sam zbog toga. Ja sam se u pesmu na prvu zaljubio :D.

Inače baš mi se sviđaju rezultati na ovom fscu ovako kolektivno. Prejake pesme, prejako izdanje!
 
ELEKTRA ELITE DOBILA POKLON


1701462892248.png


Nakon završne ceremonije, delegacije Forumlenda uručile su voditeljici poklon - tortu u obliku njenog omiljenog organa.

- Hvala im., poručila im je Elektrica, zahvalivsi se svima na cestitkama za povijesnu organizaciju.
 
Hvala svima koji su glasali za 💚🤍❤️ legende Paola & Chiara..
Iskreno, nismo se nadali prolasku u finale, tako da je i ovo bilo pozitivno iznenađenje.. 🙏
Čestitike pobedniku, glasao sam za tu pesmu, dopada mi se i drago mi je... idemo dalje... 🙂
 
Čestitam Libi! :love: Drago mi je zbog tebe. 👏
ALI... pesma ne da nije moj fazon, strofe su još i OK, ali ono prenemaganje i stenjanje u refrenu, ili kao da se nateže, pa joj ne ide... :LOL: Nisam mogao stvarno. I kad je Selin prošla u finale sam iskreno bio razočaran. :)

Ostali rezultati nisu loši. Dobro, originalna María Peláe je mogla u top 10, ali me je dosta iznenadio Storm sa predivnom pesmom, a nisam očekivao da bih voleo nešto što on pošalje! Halle je bila previdna, odlična interpretacija i ne mogu da verujem da je tek pretposlednja! :oops: Pa ono je bio top 5 materijal! :love:

Bebi je inace taj nesretni pobjednik polufinala bez ijedne 12ice
Ali u finalu je pala jedna, ali vredna dvanaestica za najbolju pesmu! :D Bravo!

Jos samo da se vidi ko je bolje prosao Ro97 ili Filhy.
Lepo sam ja rekao da je došlo vreme da odmerimo snage i bukvalno se to desilo. Dođavola, neko mi je dugovao taj jedan poen da budem ispred.:sneaky: :unsure:

Ne znam ko je za mene glasao, videcu kada otvorim tabelu ali stojim pri tome da je skandalozno malo poena za tam.

Ne znam ko je ko ali ko god da je poslao Lovejoy, svaka cast, ubedljivo najbolja pesma izdanja.
Pa onaj koji te je ovde "raskrinkao". :D Hvala lepo! :love: Ako se dobro sećam, i na starom forumu sam uglavnom lepo prolazio kod tebe sa bodovima. Tamara je zaslužila u najmanju ruku finale.
Pored Arsenija, mnogo hvala na najvećim poenima za moj oriđinal: 12 Sparkle :love:, zatim 10 Mala (razmena "desetki"), 10 Pokahontas (hvala i na navijanju od starta do cilja), 10 Boxy, zatim Dr Who (8), Marko H (8), Milos-S (7), Shum (7) i Cinque (7)! 👏
Hvala i na nižim poenima: Niko (5) (bravo i za pogodak šta sam poslao), Marko (3), Đole (2), Micky (2) i Zeleni (2).

Dosta visokih poena i veliki broj nula za Lovejoy. Na kraju opet ista "pesma", finale, ali bez LU... Dobro, zadovoljan sam ipak, nisam realno očekivao ni ovoliko. Konstantno fino prolazim kad se najmanje nadam. :)
 
Ka sam razočaran malo rezultatima za mojih 12 i 10 p - Milhanas i Maria Pelea...
 
Cestitke liberta na pobedi, lepa pesma, a drago mi je da je pobedila uprkos Petrovom targetiranju. 🎯 🐍

Ali najveci napredak za covecanstvo je ipak to sto mi je Poky konacno dao neke poene... i to cak 8. 🏆 🥹

Hvala svima na poenima i pohvala za vanzemaljsku organizaciju. ❤️ :alien:
 
Back
Top