253. FSC ▪︎ BELLA CIAO!

Cestitke liberta na pobedi, lepa pesma, a drago mi je da je pobedila uprkos Petrovom targetiranju. 🎯 🐍
Tj. drago ti je što i pored toga što sam rekao da mi je pesma genijalna to nije uticalo na zrelo glasačko telo kao što i ne bi trebalo.
 
Pa onaj koji te je ovde "raskrinkao". :D Hvala lepo! :love: Ako se dobro sećam, i na starom forumu sam uglavnom lepo prolazio kod tebe sa bodovima. Tamara je zaslužila u najmanju ruku finale.
Izvini ali ja se tebe ne sećam sa starog foruma. Jel si se drugačije zvao?

Inače, pogledao sam tabelu i slošilo mi se od silnih nuletina.

Hvala samo:
choda i zoki na 2p, MO na 3p, shum i Filhy na 4p, Liberta i Nikice na 5p, djolemajstor i Sparkl na 6p i Perici na 8p. Bubim vas.
Ostalima više sreće drugi put.
 
Hvala @Niko @Destry94 @Milos-S @Stole @Mrm @Mala @Petar @storm @Margy @Ro97 @Replay @Stefan28 @Tinte na visokim poenima za Selin. Od kada sam je čuo naježio sam se, i ponavljam Stole je moja talija za pobedu!! Kao što je bilo za I see red. S obzirom da imam svega dvadesetak učešća, dve pobede su jako velika stvar. @zeleni čestitke na izdanju, iako je bilo konfuzno, to je više neki lični utisak, odradio si sve profi! Od pesama bih izdvojio Kaariju, Miach, Pola sunca, Lay low, Higher, Black eye, kao i Ko to tamo i Dam dam dam! Otprilike sam za te pesme i glasao +, - naravno.
 
Čestitam pobjedniku, kako sam i prognozirao pobjedničku,nisam je ni primjetio. Čestitam organizatoru. Hvala za top 10 plasman za pjesmu Pola sunca, ah šta se može bilo je pitanje momenta, ocekivao sam pokoji komentar ali bilo ih je dosta no zamolila je pravila kruga. U trenu mi izbacilo live ovo dvoje divnih mladih ljudi. Savršeno a i više im vjerujem nego originalu evo ovako iskreno.
 
Sad sam skontao da je ovo bilo moje 145. učešće na FSC-u i da se uskoro (sledeće godine) bliži moje jubilarno 150. London Grammar je sa osvojenih 163 poena dospeo na 6. mesto po broju osvojenih poena za Bebilend. Ko zna, možda jubilej obeležimo novom organizacijom.

Lady GagaThe edge of glory50fBebi
1​
202​
Panic! At The DiscoThe ballad of Mona Lisa49fBebi
1​
192​
Tina TurnerWe don't need another hero249fBebi
1​
190​
CherStrong enough154fBebi
1​
184​
CherBelieve24fBebi
2​
180​
London Grammar, CamelOhatHigher253fBebi
3
163
AnastaciaSick and tired238fBebi
2​
159​
Cleopatra StratanGhita35fBebi
3​
154​
Icona PopI love it78fBebi
3​
153​
Bora Dugić & Madame PianoMoj jasmine51fBebi
2​
151​
 
Čestitke liberti na pobedi, pohvale zelenom na organizaciji (uz sitnije greškice). Rezultati OK, manje-više. Hvala svima na glasovima - Ro97 na 8, Niko na 7, MarkoH na 6, zeleni i Milos-S na po 5, Majsta94 i Zoki na po 4, Mrm na 3 i Djole89, Destry94 i etica na po 2 poena. Uspela sam da dobijem sve osim TOP2 i najmanjeg broja, zanimljivo. :ROFLMAO:

U međuvremenu je pronađena i popravljena još jedna greška kod upisa poena, pošto je 7 poena koje je sparkle dala, pogrešno upisano kod Delte Goodrem umesto za Paulu dalla Corte, samim tim dotična se pomera na tabeli za tri mesta unapred i završava na 7. mestu sa 120 poena u ukupnom plasmanu, dok je Delta na kraju 16. sa 97 poena. Takođe su popravljene još neke greškice oko pesama sa jednakim brojem poena, nova tabela se nalazi u uvodnom postu.

Printscreenovi: prijave: Zoki,Vax'ildan; glasovi-polufinale: kvazimodo, Mala; glasovi - finale: Filhy, Bebi



 
Ovde još ne znamo konačne rezultate. 😂
 
Čestitke, @libertà, odlična pjesma! Također ju znam od prije, ali nije mi bila na spisku jer ga nemam. :D

Sad sam tek vidjela polufinalne bodove pa moram zahvaliti @dracarys i @Marko na 12, @Vax'ildan na 10 i @Leo Cezar na 8 bodova. :love: Iznenadilo me toliko visokih bodova, mislila sam da sam skupila bodove od sitniša. :D Nadam se da ćete nastaviti slušati jedan i/ili drugi bend i da ćete navijati za Santi Francesi na SR!

@etica, opet smo se našle, sjajna pjesma! ❤️
 
Back
Top