ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Gospođa Ruslana Lizičko jedna od najzaslužnijih što sam zavoleo esc 🥰
 
Može i Karola taman Duška da se oduševi 😆
Duška će sutra gostovati na Blic TV - prepodnevna emisija BLIC Dan, oni su već puštali Blizance sa Beovizije 2007 sa mog YT kanala, imam tremu da ne puste opet ove Duškine klipove kao na Insajder TV. 🫣 U najavi su rekli i nešto... Kako će izgledati nastup za Ramondu u Švedskoj.
 
Fanovi iz 80 zemalja sveta su kupili ulaznice za neki od 9 šoua. 34% kupaca je iz Švedske, dok je iz ostalih zemalja 66%.

Top 10 zemalja po prodaji ulaznica za ESC 2024:
  1. Švedska
  2. Ujedinjeno Kraljevstvo
  3. Danska
  4. Nemačka
  5. SAD
  6. Holandija
  7. Australija
  8. Španija
  9. Irska
  10. Poljska
 
Zamisli iz SAD?! Ja kad sam bila u Torinu, upoznala sam neke cool Holandjane. Vrlo fashion i kulturni ljudi bili. Sedela sam pored ogromne grupe Izraelaca, ocito da ih ove godine nece biti. Makar nece mahati zastavama.
 
Zamisli iz SAD?! Ja kad sam bila u Torinu, upoznala sam neke cool Holandjane. Vrlo fashion i kulturni ljudi bili. Sedela sam pored ogromne grupe Izraelaca, ocito da ih ove godine nece biti. Makar nece mahati zastavama.
To ti samo misliš. Pa oni su jedni od najbrojnijih OGAE avaca na takmičenju s tim rekvizitima razmahani u prvim redovima.Oni tako ponosno.
 
Nakon pokvarenog sunca je okej i mala kocka.
Verujem da se Torino nikada vise ne moze ponoviti, pokvareni led ekrani tj to kineticko sunce zapravo, silne bube koje izleću iz groznog žbunja u green room i cela ta "vasarska" atmosfera i organizacija, Švedajani će siguran sam ovo sjajno ili veoma dobro organizovati ove godine.

Bilo je i u Malmeu propusta 2013.godine, recimo secam se dobro i velikih problema i kod javljanja spikera te godine na pocetku glasanja, takodje snimanje publike dok spikeri govore i slicno, daleko od toga da je i 2013.godine sve bilo bas besprekorno, dok je Stokholm mislim bio dosta bolji 2016.godine.
 
Meni uopšte ne deluje malo, naročito jer sumnjam da će na kocki biti više od jedne osobe. A i malo ne razumem opsesiju ESC fanova time da bina bude što veća. Kadriranje je mnogo bitnije, a Šveđani su u tome najbolji.
Pa velicina bine je svakako bitna za ljude koji gledaju show uzivo, naravno za tv prenos nije toliko bitna, ali za dozivljaj uzivo svakako jeste.
 
Back
Top