ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

I ja kad vidjeh top 6 baš se zapitah koja je to 6. balkanska zemlja na ESC,kada ono stavili Portugal.
Čak ni Hrvatska nije skroz na Balkanu što i sami kažu, a ovaj lik je ladno stavio Portugal ahahaha :D
 
Znam lika i u pitanju je šala koju je neko započeo, odnosno da je Portugal balkanska država. It's not that deep.
 
Ok, ali je šala totalno bez veze, naročito za slučajne posetoce klipa.
 
Ladaniva potvrdila ucesce na prepartiju u Madridu krajem meseca. To ce biti najverovatnije njihov jedini preparti.
 
Mapa ESC 2024 po polovima ucesnika:

2024.png
 
Dobra stvar je sto su u Hrvatskoj izbori pre ESC. Da su negde na jesen ili sledece godine, u slucaju pobede, kapiram da bi ga bas zestoko koristili u politicke svrhe.
 
Dostupan pre-order a CD ESC 2024, a ne mogu zbog toga sto mi Paypal blokira karticu... 😭😭😭😭
 
Počela je pretprodaja CD-a i LP (Vinyl) izdanja Pesme Evrovizije 2024.

U zvaničnom Eurovision shopu, uz oba izdanja dobija se i značka. CD izlazi 19. aprila, a ploča 24. maja.

Članovi OGAE-a imaju 10% popusta na cenu proizvoda sa uključenim nemačkim PDV-om, jer se isporuka vrši iz Nemačke, dok mi iz Srbije PDV ne plaćamo, pa nam je nešto niža cena. Naravno, naši mogu da nam obračunaju kada stigne, nekad obračunaju, nekad ne. Kupcima iz EU zemalja se automatski obračuna važeći PDV u njihovim zemljama (npr. Luksemburg 17%, Nemačka 19%, Hrvatska 25%).

Kod za OGAE popust se nalazi u Cardskipper aplikaciji.

➡️ CD ESC 2024
➡️ LP ESC 2024

aNLppmW.jpeg


@Lignjoslav Možeš platiti i direktno karticom, a ne preko Paypala.
 
Back
Top