ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Nastao haos na twitteru jer je neka troll stranica raširila dezinformacije da iz tehničkih problema kocke na sceni neće moći da se pomeraju kako je planirano i da će sve vreme biti ugašene, odnosno led ekrani na njima. Ljudi poveruju u sve što pročitaju 😂
 
Nastao haos na twitter jer je neka troll stranica raširila dezinformacije da iz tehničkih problema kocke na sceni neće moći da se pomeraju kako je planirano i da će sve vreme biti ugašene, odnosno led ekrani na njima. Ljudi poveruju u sve što pročitaju 😂
To moze biti tacno jedino ako Italija radi esc a Svedska tesko .
 
Mene zanima jesu li Teya i Baby Lasagna otpoceli svoje prijateljstvo na ovom prepartiju
 
jel izvode samo esc pesme ili svako jos jednu? pitam jel me zanima hoce li pevati Dzanum
 

Које су шансе да се неко шести убаци у комбинацију кад крену пробе? Ја мислим да постоје, и те како. Јако луда година, биће прејако гледати гласање
Belgija i Grcka mogu da se ubace u kombinaciju. Iskreno, meni Belgija nije medju omiljenim ali Mustijev vokal uzivo je wow! A Grcka ako izdominira sa "nikad vidjenim" nastupom bice u samom vrhu
 
Баш вечерас гледам Маринин лајв на Инсти, пјева убија, плус прехаризматична и јаку пјесму има а Грци са тим мелосом вазда прођу добро (не Јана Терзи није тај мелос на који мислим), тако да могуће. Исто и за Мустија, а и Слимана (поготово) је могуће да ће бити у игри за побједу на крају
 
Trenutno sam u fazonu da bih lakše podnio pobjedu Ukrajine nego Italije, iako mi je talijanska pjesma podnošljivija. Muka mi je i od jednih i drugih, ali ipak više od Italije koja je iz godine u godinu prehajpovana pmm
 
Grci baš dugo nisu razbili na televote, možda zadnji put 2013. Nadam se da će Marina ponovo ujediniti njihovu dijasporu!
 
Да, ај Стефанија је била 10, то је океј.
Али ово је баш сад хит међу Грцима, очекујем да одлично прође код публике
 
Kao interval act nastupio Ramon 😍 ako je to onaj Ramon na koga mislim 🥰 zauvek moj omiljeni entry iz Španije 2004
 
Iskreno meni se Slovenija sve vise svidja i ne bih voleo u prvom polufinalu da se desi Hasta la Vista Raiven
 
Rezime sinocnjeg partija: Svi su bili super. Bas su se svi potrudili. Ova godina ce biti bas neizvesna u smislu prognoziranja pobednika. Hrvatska, Svajcarska i Holandija ce se boriti za pobedu. Italija je takodje dobra, ali mislim da nece pobediti, ali bice u vrhu. Ukrajina mislim da nema sanse za top5, mozda eventualno top10 (sinoc je Alyona jedva izvukla svoj rep deo). Najbolji utisak pored glavnih favorita su mi ostavili: Sara Bonici, Kaleen, Raiven, Ladaniva, Bambi. Musti je bio dobar takodje, ali nekako odsustvo reakcije publike kao i na nastupu Silvestera, mi je bas bezveze. Bice jako zanimljivo ko ce ispasti u pf, jer su stvarno svi dobri.
P.S. Majka Hera je majkovala 🥰 i feel it coming
 
Svajcarska se bas popravila na kladionicama od sinoc, jos malo pa druga. Na nekim kladionicama je i prva.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top