ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Sve je moguce sa zirijem, nikad se sa njima ne zna. Mnoge gluposti su isle visoko kod njih, pa zasto ne bi na kraju i Holandija zavrsila visoko.
 
Mislim da ce ove godine nijanse odluciti pobednika, i da ce biti dosta neslaganja zirija i publike. Ne bi me cudilo da neko random pobedi sa 3. mestom kod jednih i 4. kod drugih.
 
Mislim da ce ove godine nijanse odluciti pobednika, i da ce biti dosta neslaganja zirija i publike. Ne bi me cudilo da neko random pobedi sa 3. mestom kod jednih i 4. kod drugih.
Исто, баш мислим да ће битно шарено гласање, зато ми је и Италија реална опција за побједу и даље. Неће бити прва никоме, вјероватно ни друга, али боља од осталих
 
Hrvatska, Ukrajina, Italija, Izrael, Svajcarska i Belgija.

Jedna od ovih 6 zemalja biće pobednik Evrovizije :)
 
I ja nekako mislim da Italija ima najveće šanse za pobedu. Pod uslovom da ne uprskaju nastup. Samo da ne odu u neki kič i da joj ubace neke plesače. Mislim da treba da se vode istom taktikom kao Nemačka 2010, da sav fokus bude na harizmi i vrcavosti pevačice. Plus dobra režija, neke lepe animacije i to je to.
 
Nece Italija pobediti, bice 3. ili na primer 6-7.mesto, ali nece pobediti. To nije definitivno pobednicka pesma, plus sa neuporedivo boljim pesmama i vokalima nisu pobedila, ovo je jedna od najlosijih pesama iz Italije, tesko bas mogu pobediti, ne zvuci nikako ovo kao nesto sto pobedjuje. Oni i na san remu je jako prosla lose, ziri je izvadio bas..
 
Belgija, Italija, Izrael i Francuska su mi u ovom momentu nejizgledniji top 4 kod žirija. Videćemo šta će biti.
 
Belgija, Italija, Izrael i Francuska su mi u ovom momentu nejizgledniji top 4 kod žirija. Videćemo šta će biti.
A Švedska?? Oni su cak i 2018.godine bili sjajni kod zirija cak i prvi ahaha, ove godine imaju mnogo bolju pesmu cak i nastup nego tada,a godina je pomalo mlaka, mogli bi biti sokantan pobednik zirija, i na melodiju im svi dali 12 poena, Svedska je too zapamti ;)
 
Ja ove amaterske dogadjaje ne mogu da podnesem....toliko je sve neprofesionalno, kakvi crni koncerti. Pogotovo ono kada vidim u Londonu, kao u kaficu da se odrzava nekom. Kucne karaoke.
 
Belgija, Italija, Izrael i Francuska su mi u ovom momentu nejizgledniji top 4 kod žirija. Videćemo šta će biti.
Uf, ako bude Izrael... biće i publici top 4 sigurno...
Ja mislim da će Luksemburg da bude top 5 žiriju da im obezbijede top 10 tako
 
Mislim da Italija uz svo duzno postovanje ne bi smela da pobedi. Da li su ljudi dobili kolektivnu amneziju, pa se ne secaju sta je bilo prosli put kad je Italija pobedila. Ja jos uvek imam traume od Torina.
 
Mislim da Italija uz svo duzno postovanje ne bi smela da pobedi. Da li su ljudi dobili kolektivnu amneziju, pa se ne secaju sta je bilo prosli put kad je Italija pobedila. Ja jos uvek imam traume od Torina.
Ne navijam po tome kakva ce organizacija biti sledece godine, vec po tome kakva je pesma. Pa veliko je pitanje kakav bi HRT bio domacin, pa velika vecina navija.
 
Hrvatska nije bila domacin 34 godine, tako da, mozda bi oni imali ok organizaciju, neka pobede, pa cemo saznati svi...
 
Back
Top