ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

ОЧЕ НАШ, Који си на небесима,
Да се свети име Твоје;
Да дође Царство Твоје;
Да буде воља Твоја и на земљи као на Небу;
Хлеб наш насушни дај нам данас;
И опрости нам дугове наше као што и ми опраштамо дужницима својим;
И не уведи нас у искушење,
Но избави нас од злога
Јер је Твоје Царство, и сила, и слава у векове векова. Амин.
 
ko je ovo?
Bambi Thug
Excuse Me What GIF by ArtTixo
 
ОЧЕ НАШ, Који си на небесима,
Да се свети име Твоје;
Да дође Царство Твоје;
Да буде воља Твоја и на земљи као на Небу;
Хлеб наш насушни дај нам данас;
И опрости нам дугове наше као што и ми опраштамо дужницима својим;
И не уведи нас у искушење,
Но избави нас од злога
Јер је Твоје Царство, и сила, и слава у векове векова. Амин.
ovo
 
Pa Bambi i jeste zena, iako se predstavlja kao osoba nebinarna.
 
Ne propagiram nista, ispoljavam svoj stav, kao i ti. Ali me nervira ovaj narativ da je Izrael kriv za sve sto se lose desava sa Evrovizijom. Ako postoji povecan rizik od teroristickog napada, onda domacin treba sa tim da se izbori i da odgovorno pristupi organizaciji, ne znam zasto bi se time bavili i opterecivali fanovi.
Pa zato sto su fanovi ciljna grupa a ne organizatori. Briga mene da li ce delegacija iz Izraela da ima pojacano obezbedjenje. Ako neko daleko bilo dirne devojku ljudi ce reci sama je to trazila ali ako neko dirne fanove onda ce svi biti ljuti na Izrael. Velika prilika da se ocrni Izrael zato me i brine cela prica.
 
Zar ne reče neko ovde da je imao onlyfans na kojem se vidi da je muško? Ne mogu da skontam ni po glasu na live nastupima lol
 
Ne znam sta se ovde pisalo, nisam ispratio 🤣 Ali koliko sam ja citao informacije, na primer na Wikipedia.org, doduse na poljskom da je zensko. A u subotu sam primetio da ima i grudi 🤣🤭
 
Pa pitanje i da li je osoba sa OnlyFansa ista. Neki mediji su i pre izbora Bambi za Evroviziju pisali o njoj kao o ženi pre momenta transformacije u nebinarnu osobu.
 
Moze, naravno 🤣 i ne samo to… Ali generalno, za ovu osobu se pise da je rodjena kao zena. E sad, sta, ko, gde, kako… ja to ne znam 🤭
 
Otkud stavili Čarlija u srpski žiri. Nema nikakve veze sa nama osim što je pisao tekst engleske verzije 2015.
 
Bukvalno. Siguran sam da bi mogli neko jako ime da privuku sa nase kompozitorske scene.
 
Back
Top