ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Meni je to najbolji dio razglednice svakako i sviđa mi se što imaju i ove momente na društvenim mrežama jer baš fino promovišu izvođače. Ranije sitnim slovima napišu ime izvođača pred nastup, ne stigneš ni pročitati neke.
 
Ne verujem da će staviti Erika zbog Palestine.
 
Danas naravno jedva čekam da vidim probe Grčke, Francuske, Italije i Holandije prije svega, a isto tako me zanima Gruzija, kao i Švica čisto da vidim šta su spremili.

A opet, Belgija, Estonija, Norveška, Austrija su takođe sve koje mi se sviđaju hahaha, stvarno drugo pf jede prvo za užinu
 
Meni najjace sto sam esc pratio na HRT-u i slusao Duska Curlica i uzivao u prenosu maksimalno. Tek sam kasnije saznao za rts skandal.
Gledao sam i ja na HRT i stvarno ne znam šta je za uživanje u slušanju Duška Ćurlića i njegovih komentara. Taj lik je preko k najavio i vlastitu zemlju, a u uživo prenosima entuzijazam mu je na nivou mrtve krave.

Živim za dan kad će ono žvaljavo govno da sleti s vlasti. Pristao bih na platu od 5 evra mesečno samo da njega više ne gledam. On je nešto najogavnije što se desilo ovom narodu u istoriji
 
Iako je možda nepopularno mišljenje, baš bih voleo da prođe Danska umesto one gluposti od Estonije, pesma mi je baš porasla u poslednje vreme
Umesto Estonije da Malta udje u finale .
 
Šta mislite ko bi od ispadaka sinoć prošao i umesto koga?

Ja mislim Australija umesto Slovenije. Slovenija je očajno prošla na onom Euro žiriju, pa kontam da možda ne bi imala veliku podršku. Jeste i Australija loše prošla po tom žiriju, ali mislim da bi je evrovizijski pogurao pošto je to ipak ljubimac iz daleka i mora se čuvati i puniti poenima 🥹
 
A što je vaša Duška sinoć opet sipala otrov? Zbog nečeg određenog ili jednostavno njeno prirodno stanje?

Meni nije jasno kako tu ženu nije sramota da kao krpelj godinama ide od države do države na ESK-ove i onda si dozvoljava da bude zla, nadrkana i neugodna? Otkud joj pravo
 
A što je vaša Duška sinoć opet sipala otrov? Zbog nečeg određenog ili jednostavno njeno prirodno stanje?

Meni nije jasno kako tu ženu nije sramota da kao krpelj godinama ide od države do države na ESK-ove i onda si dozvoljava da bude zla, nadrkana i neugodna? Otkud joj pravo
Ja kad sam je to pitao 2021 ona je mene blokirala 🫠
 
Nije Duška jedina koja je bljuvala otrov. Vidim po Tviteru da prozivaju australijskog komentatora. Za Azerbejdžan rekao da je dosadan, za Portugal da su trebali veći budžet da utorše na šminku. Zanima me šta li je rekao za Teyu.
 
Joj sva sreća pa je naš Duško tako dosadan i beživotan
 
A što je vaša Duška sinoć opet sipala otrov? Zbog nečeg određenog ili jednostavno njeno prirodno stanje?

Meni nije jasno kako tu ženu nije sramota da kao krpelj godinama ide od države do države na ESK-ove i onda si dozvoljava da bude zla, nadrkana i neugodna? Otkud joj pravo
Odakle ti pravo, ženo??
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top