ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Evo i zašto je RTS sinoć šibnuo Sija na Prvi program: danas je potpisan, između ostalog i
  • Sporazum o produbljivanju saradnje između RTS i Kineske medijske grupe
Šta smo gledali od Evrovizije gledali smo. Idemo u Kinesku Radiodifuznu Uniju
Nek daju neki novac za nastupe za ESC 😭 i neka reklamiraju da se za nas glasa kao ROW 😂
 
Evo i zašto je RTS sinoć šibnuo Sija na Prvi program: danas je potpisan, između ostalog i
  • Sporazum o produbljivanju saradnje između RTS i Kineske medijske grupe
Šta smo gledali od Evrovizije gledali smo. Idemo u Kinesku Radiodifuznu Uniju
Znaci izlazimo iz i bi jua...to breee!
 
Sad će Kinezi RTS-u za dž da ustupe kompletnu filmografiju Džekija Čena, svu oreostalu pirotehniku od otvara Olimpijskih igara u Pekingu i autorsko pravo na kineskog pandu
 
Sad je i kwfija zabranjena? Šta je sledeće, verovatno će Portugalu da zabrane korištenje slova P, da ne bi neko pomislio da su ga namerno tu stavili da ppdržavaju Palestinu
 
Erika napadaju zbog podrške Palestini a mi možemo da usred prenosa Evrovizije stavimo svečani doček kineskog diktatora.

I posle SVT nas mrzi, EBU nas mrzi, pa mi smo ti tamo ko Rotšild, Soroš i Blackrock, iz senke vučemo sve konce, sve nam je dozvoljeno (sem pobede na ESC)
 
Ingroso je sinoc bio odlican, bolji nego kad je predstavljao Svedsku, tad je bio ubitacno dosadan i generican, al moram isto da kazem da je njegov nastup sinoc predugo trajao, Lorin nece toliko pevati, cime je on zasluzio toliku minutazu, nije kao da je ostao i upamcen. Mozda po 20 bodova od publike i 280 od zirija. Ja sam ga tako upamtio.

A sto se tice Duske, ona je to sad uzela kao svoj fazon i super je, meni ne smeta, i uvek me nasmeje. Priznajte da vi u svoja 4 zida imate gore komentare, ma sta ste ovde sve pisali prethodnih meseci, i dana i za nasu delegaciju, ne samo za druge, bilo je za kenselovanje. Duska bar kao neki komentatori ne prica u toku nastupa dok je kod Britanca to normalno potpuno.
 
Ingroso je sinoc bio odlican, bolji nego kad je predstavljao Svedsku, tad je bio ubitacno dosadan i generican, al moram isto da kazem da je njegov nastup sinoc predugo trajao, Lorin nece toliko pevati, cime je on zasluzio toliku minutazu, nije kao da je ostao i upamcen. Mozda po 20 bodova od publike i 280 od zirija. Ja sam ga tako upamtio.

A sto se tice Duske, ona je to sad uzela kao svoj fazon i super je, meni ne smeta, i uvek me nasmeje. Priznajte da vi u svoja 4 zida imate gore komentare, ma sta ste ovde sve pisali prethodnih meseci, i dana i za nasu delegaciju, ne samo za druge, bilo je za kenselovanje. Duska bar kao neki komentatori ne prica u toku nastupa dok je kod Britanca to normalno potpuno.
Mislim da je on tu doveden kao trenutno popularni izvođač u Švedskoj, a ne toliko kao bivši predstavnik.
 
Šta se dešava sa današnjim dress rehersals? Ništa se ne piše ni na forumu ni na Reditu, a ni na Tviteru ništa ne nalazim.
 
Sto se Duske tice ja sam morao da prebacim na YT strim jer je ona postala jako dosadna i nepodnosljiva i vreme joj je za sut kartu..... Jedno je biti shady, a drugo bezobrazan.... sto je neko rekao ovde barem da odradi svoj posao i da uzme da prostudira takmicare i pesme umesto sto lupa gluposti. Ja nmz ko nju drzi tu vise
 
A što je vaša Duška sinoć opet sipala otrov? Zbog nečeg određenog ili jednostavno njeno prirodno stanje?

Meni nije jasno kako tu ženu nije sramota da kao krpelj godinama ide od države do države na ESK-ove i onda si dozvoljava da bude zla, nadrkana i neugodna? Otkud joj pravo
Teska budala isfrustrirana i zla.
 
Sto se Duske tice ja sam morao da prebacim na YT strim jer je ona postala jako dosadna i nepodnosljiva i vreme joj je za sut kartu..... Jedno je biti shady, a drugo bezobrazan.... sto je neko rekao ovde barem da odradi svoj posao i da uzme da prostudira takmicare i pesme umesto sto lupa gluposti. Ja nmz ko nju drzi tu vise
E bas zbog svega navedenog o Duški, ja sam gledao HRT i slušao "dosadnog" Duška Ćurlića što nameravam i u četvrtak i u subotu
 
Nešto kontam da bi zanimljivo bilo ako Hrvatska pobjedi da voditelji budu Hana Huljić i Petar Grašo.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top