ESC 2024 – Malme, Švedska: opšte, arena, grafika, scena

Status
Not open for further replies.
Treba da se udružimo kao fanovi i napišemo jedno otvoreno pismo Duški i RTSu!
 
Sto se Duske tice ja sam morao da prebacim na YT strim jer je ona postala jako dosadna i nepodnosljiva i vreme joj je za sut kartu..... Jedno je biti shady, a drugo bezobrazan.... sto je neko rekao ovde barem da odradi svoj posao i da uzme da prostudira takmicare i pesme umesto sto lupa gluposti. Ja nmz ko nju drzi tu vise
To je onaj humor u fazonu "Vidi me što sam kul kada sam ironičan". Izlizano
 
Nešto kontam da bi zanimljivo bilo ako Hrvatska pobjedi da voditelji budu Hana Huljić i Petar Grašo.
Trudna je opet tako da ništa, ne može dogodine ostaviti tromjesečnu bebu 😁
 
Sada kada mi se ohladila glava, odgledah još jednom celo polufinale. Program između i posle pesama mi i dalje deluje nekako baš prazno, otvaranje show-a izgledalo kao interval act, razglednice neinspirativne. Falio mi je nekako taj evrovizijski mess i da se nešto konstantno događa. Dizajn i grafika jednostavni, ali efektni, voditeljke takođe odlične.
 
Ja sam znao da će biti šokantno, ali da će biti i prebrutalno u isto vreme, to se nisam nado
 
Ma kakvi, Irska je imala i ima takav rad kamere i performans da se zapitam da li je ovde neko iz šv. režije postavio pitanje i naterao irsku delegaciju da se moraju imati široki kadrovi !!! 😄
Ne verujem!
Tu duže od 7 sekunde tokom celog performansa i to na blic samo, NEMA širokih kadrova već samo fokus na njoj i njemu. Najefektniji nastup sinoć a stvar ukusa je da li se pesma nekom svidja ili ne. Irskoj za taj segment kapa dole i ovo će poput Konstrakte od 5-10 mesta u finalu pre svega zahvaljujući fenomenalnoj režiji.
Tako se radi posao i od ničega napravi top nastup. 🫶
 
E bas zbog svega navedenog o Duški, ja sam gledao HRT i slušao "dosadnog" Duška Ćurlića što nameravam i u četvrtak i u subotu
ja samo yt, nema koementatora, reklama i gluposti... samo esc i uzivcanje u istom
To je onaj humor u fazonu "Vidi me što sam kul kada sam ironičan". Izlizano
pa da i to je bilo zanimljivo jedanput ili dvaput... sada se vec ponavlja i postaje bezobrazna
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top