it Italija 2024: Angelina Mango - La noia

Šta znam, mislim da je ovogodišnja scena prevelika da bi ona sama bila na njoj, iako je preharizmatična. Imamo li ikoga skroz samog ove godine (bez propova poput stijena), pogotovo uz bržu pjesmu?

Vidjećemo je li ovo istina za nastup
 
Šta znam, mislim da je ovogodišnja scena prevelika da bi ona sama bila na njoj, iako je preharizmatična. Imamo li ikoga skroz samog ove godine (bez propova poput stijena), pogotovo uz bržu pjesmu?

Vidjećemo je li ovo istina za nastup
Isto mislim. SR scena je mala u odnosu na ovo, a pesma nije takva da nastup bude u (polu)mraku. Mislim da bi bilo previše praznjikavo da se ovde samo šeta okolo.
 
Da, SR je druga priča baš, ovde da samo šetka lijevo desno bilo bi prazno. Mislim da bi i Analiza (😫😫😫😫😫) došla sa plesačicama
 
Ne brinem se previše.
Harizmom bi se istakla i kad bi je okružilo 30 plesača.

Vrlo poseban performer. Na prvi pogled izgleda kako prodavačica žetona u luna-parku, ali čim krene s nastupom, desi se neka magija i pretvori se u svetsku pop-zvezdu. Lep potencijal, i radujem se da otkrijem hoće li uspeti da ga iskoristi i napravi neku finu karijeru.
 
Procureo stand-in rehersal 😳 Al’ će neko da dobije otkaz, ne znam da li smo ikad ovako rano dobili stand-in rehersal.

Malo sam šokiran da izgleda dobro? Bio sam siguran da će RAI ili da sabotira Angelinu ili da nam servira neukus, a zapravo izgleda super? Jedino što je dosta mračno, očekivao sam nešto malo vedrije, mada ovako izgleda vrlo umetnički.

Takođe, Italija je jedina država za sada koja je zapravo iskoristila ove viseće kocke i spustila ih.
 
Ja sam videla dva dela nastupa, na dva accounta. Iznenadilo me sto je mracno i svi su u crnom ali svakako ce Angelina imati Etro haljinu a ne ovaj basic. Koreografija mi se dopala, sluzi samo nju da podrzi, u drugom je planu. Koreograf je vrhunski. Ovo bi zapravo moglo ispasti dobro.
 
I kadrovi pri kraju su mracni. Mislim da ce svetlije biti u sredini. I puno jarko crvenog.
 
Obleka. Etro. Znala sam da nece biti u basic crnom kao stand in. Jedva cekam da vidim nastup
 

Attachments

  • IMG_9288.jpeg
    IMG_9288.jpeg
    121.8 KB · Views: 15
Back
Top