it Italija 2024: Angelina Mango - La noia

Vrlo lepo i elegantno, možda vizuelno jedan od najjačih nastupa Italije, koja ne može baš da se pohvali estetikom svojih nastupa. Nažalost, neće biti dovoljno za pobedu, ali top 3 je ostvariv.

Izgleda skupo, ali je možda maaalo natrpano i mislim da mi moglo malo da joj ubije šanse kod žirija.
 
Classy, mislim da je bolje da je sama na sceni, plesači će odvući pažnju sa nje, a nekako mi je njena pojava glavni adut ovog paketa, jer mi se pesma i dalje ne sviđa. Ne bih voleo da je vidim na tronu.
 
Meni je ovo najbolja pjesma,ali ipak bi vise volio da pobjedi neko ili ko nije nikad ili nije odavno
 
Hmm, zanimljivo da je velika većina komentara na društvenim mrežama negativna. Ljudi govore da je “too busy” i da izgleda kao seksi vampir. Mislio sam da će se dopasti ljudima, meni je ovo baš napredak u odnosu na Sanremo.
 
Занима ме како изгледа на телки, али овако по сликама изгледа озбиљно баш
 
Hmm, zanimljivo da je velika većina komentara na društvenim mrežama negativna. Ljudi govore da je “too busy” i da izgleda kao seksi vampir. Mislio sam da će se dopasti ljudima, meni je ovo baš napredak u odnosu na Sanremo.
Fanovi prolupali.
Jesam (bio) apsolutni fan Annalise, ali ovo stvarno izgleda i više nego dobro, a prva je proba.
 
И онда се питамо зашто комплетне пробе нису доступне медијима и фановима 😂 најпаметнија одлука, искрено.

Изашао снимак, плијени дјевојка
 
Back
Top