il Izrael 2023: Noa Kirel - Unicorn

Nikad mi neće biti jasno kako pjevaš sranja poput Diva i Ding dong, a u stanju si napisati predivnost poput Fire in your eyes
 
Nikad mi neće biti jasno kako pjevaš sranja poput Diva i Ding dong, a u stanju si napisati predivnost poput Fire in your eyes
Pa nema ona glasovne mogućnosti za to, naprosto pevački aparat nema. Ima tih slučajeva koliko hoćeš, pa u suprotnom bi svi kompozitori bili i vrhunski interpretatori.. :)
 
Ma naravno, ali to što neko ima osrednje ili slabe vokalne sposobnosti ne znači da mora pjevati gluposti poput Ding dong. Inače ne znam šta je i njoj i Izraelu ono trebalo, a bilo je te godine na Kdamu nekoliko boljih opcija, al' eto dobila isključivo na ime
 
I dan danas se nasmejem na ovo...
:ROFLMAO:


dana_fall.gif
 
Ni meni se ne dopada toliko ta pesma - Ding dong, ali nije mi ni najsmrskija, rekao sam jednom Dani se malo i gleda kroz prste, ona je ESC legenda..ona je ipla na fazon Dive2 da podseti hardcore bazu fanova, sa tim njenim retro zvukom.. :) ali to nije bilo uspešno, jbg..
Pa i Niamh Kavangh je došla drugi put sa baš slabom pesmom, napisanom od strane jako slabog cliche ESC tima kojibkrstari od NF do NF svake godine sa tonom bezvrednih pesama, vokal je vadi, ali pesma je bila jako slaba, jedva je finala videla.
Opet je ESC legenda.. ❤️
 
Sva sreća pa nisu pokretne stepenice bile u pitanju.🙏 Ko zna šta bi se desilo. :ROFLMAO:
 
Ne smem da zamislim koliko se Netta ubila niz te stepenice. Ja se ubijem sa mojih 75 kg 😭
 
Noa je stvarno kao izvodjac odlicna. Medjutim primetio sam nesto kod nje gledajuci nastupe. Ona kad peva, samo peva i nema nikakve pokrete. Kada igra, samo se fokusira na koreografiju.

Malo su mi te njene vokalne izvedbe isforsirane i zvuce nekako skolski. Osetila se jasna razlika u studijskoj verziji i live izvodjenju Unicorn-a. Mozda peva solidno, ali je odsutna ta emocija i zanos dok peva uzivo. Chanel je tu mama igre i moze da ih pojede sve u dva zalogaja. Cak mi je i Eleni u tom smislu bolji paket od Noe.
 
Noa je stvarno kao izvodjac odlicna. Medjutim primetio sam nesto kod nje gledajuci nastupe. Ona kad peva, samo peva i nema nikakve pokrete. Kada igra, samo se fokusira na koreografiju.

Malo su mi te njene vokalne izvedbe isforsirane i zvuce nekako skolski. Osetila se jasna razlika u studijskoj verziji i live izvodjenju Unicorn-a. Mozda peva solidno, ali je odsutna ta emocija i zanos dok peva uzivo. Chanel je tu mama igre i moze da ih pojede sve u dva zalogaja. Cak mi je i Eleni u tom smislu bolji paket od Noe.
Bravo viski, za komentar! 🙌🤍
 
Last edited:
Prema podacima UN, do sada je u Gazi poginulo više od 4000 dece. Do kada ova izraelska gamad planira genocid nad jednim narodom pravdati masakrom nad svojim?
 
Back
Top