il Izrael 2023: Noa Kirel - Unicorn

Znači da dođe i Nađa da đuska sa Danicom, Nevenom i Tijanom. :D
 
Ja hocu da gledam taj medley u izvodjenju
Danice kao Eleni
Nevene Bozovic kao Chanel
i Tijane Bogicevic kao Noe
Eto RTS-u ideje za predstojeci PZE
onaj bubnjar iz Balkanike kao Kaarija
 
Je l' ovo Noa maznula ideju od Karleuša - pri kraju videa ovaj font - možda se pisalo o tome u njenoj temi, ali ne volim tamo da ulazim.


Eleni ipak za nijansu bolja u plesu, kako se ta žena lomi... kao gimnastičarka da je...



Izgleda da postajem najvatreniji fan Noe...:love::love::love: Nisu joj pesme toliko dobre koliko je ona vrhunski performer, a pritom još i ubija kako peva....
 
Definitivno mora nešto jače od JU NI KORN
 
Ali mora i da joj se posreći da nema konkurenciju, poput Kaarije i Loreen. Najviše zavisi od samih pevača i pesama sa kojima dolaze na takmičenje, ali uvek postoji i taj faktor sreće.
 
Pored toliko dobrih pesama i izvođača Izrael pobedio sa Nettom i Danom International. Malo mi je to bzvz, iako sam Nettu baš gotivio.
 
Netta mi je jedan od omiljenih pobednika, posebno u ovom veku.. Tako je witty, tako je edgy, a pritom vokal savršen.. Retko se to javlja, i to je po mom mišljenju posebna vrednost.. :)
Dana International sa druge strane, vokalno nije jaka, i sama pesma je li-la...
Catchy je, singalong, šlagerasta, pitka, to se ne može osporiti, i meni je u tom segmentu simpatična, neki kvalitet preteran muzički svakako nije donela..
Ali ona je donela nešto drugo, ona je na ESC donela nešto za šta će joj fanovi uvek biti zahvalni, naprosto je ušla u ESC legendu.. :)
Btw Dana je super muzički autor.. :)
 
Back
Top