il Izrael 2023: Noa Kirel - Unicorn

Srpskom ziriju (10) se vise svidela pesma nego publici (7). Iskljucite...
 
Ma ni ona nije zasluzila ovolike bodove, ali je simpaticna devojka i imace veliku karijeru!
 
Mislim da je precenjeno od žirija ali čestitam joj na uspehu svakako.. Bilo je poletno, bilo je mladalački, energično...
 
Djevojka je pokidala i nastup je bio na svjetskom nivou, uopšte me ne čudi što je bila top 3, i te kako ga je zaslužila.
A nije da su ranije pop pjesme u top 5 sve imale savršene tekstove i dubokoumne, a ovo je bukvalno sve što ljudi očekuju od Evrovizije - zarazna pop pjesma sa lijepom, zgodnom, talentovanom pjevačicom i plesačicom. Ne znam čemu iznenađenje, evo i kod mene su svi rekli da je zaslužila i pobjedu čak.
 
Bravo za sve! Ocekujem da se vrati sa jacom pesmom i lepo osvoji ovo kako i zasluzuje🥇
 
Svaka čast ovoj zvjezdetini na trećem mjestu, nadao sam se da može upasti top 5, kad ono lagano top 3 👏
Nastup opet odličan sinoć, cura ima sve, dobro pjeva, dobro pleše, izgleda savršeno i jednostavno zrači sigurnošću i samouvjerenošću dok izvodi ovu pjesmu

Inače ovo je moj omiljeni plot twist ove esc sezone, nema mi ništa jačeg od ovog:

- Megazvijezda u svojoj zemlji
- Objavljena kao učesnica prije više od pola godine - dakle bilo je vremena da porode remekdjelo
- Svemirske pare ulupane

Krajnji proizvod: po svoj prilici treš s jeftinim tekstom i treš estetikom. Povraćam

View attachment 5001

Hvala Izraele moj na celih 20 sekundi etno prizvuka!

Na šta je ova država spala kao ESC nacija, nije mi dobro.

Al’ obavezno svake godine mora biti neka zemlja učesnica koja nam se do ESC-a zgadi za tri života. Pocrkat ćemo do maja od ove lujke i Izraela 💀💀

JU
NI
KORN!!!
😍😍😍🥵🥵🥵

Noa šije pa šije, jede i melje sve pred sobom. Snaga jednoroga je duboko utkana u njoj i samo čeka da eksplodira, prvo u utorak, a onda i u subotu. Orit će se Unicorn arenom, poput svjedočanstava njenih sunarodnjaka starozavjetnih proroka, fenomen fenomen fenomenal! ☝️🇮🇱💙🤍💙

Meni isto ne djeluje uopće kičasto i too much. Prava je umjetnost imati para a pametno ga ulupati, svaka čast ☝️

Da su barem sve kuhane noge ovakve 😍

Točno + pretočno, pa nije Noa došla u Liverpool da se naslikava ispred Cavern Cluba, došla je raditi i izdominirati! ☝️

Izdominirala, bravo za broncu. 👏👏 Skoro svi su naspram nje izgledali smiješno, uključuljući pobjednicu ☝️

@Marko 😂

JU NI KORN!!!!
 
Back
Top