il Izrael 2023: Noa Kirel - Unicorn

Konačno skok na kladži na #4, otprilike je tu i očekujem u subotu veče
 
Biće top 5, nema šta. Generalno je jedan od najkompletnijih nastupa ove godine.
 
Nažalost, top 4-5 vrlo realan za ovu splačinu od pesme. Očekujem da bude treća kod publike iza Finske i Hrvatske i u top 5 kod žirija.
 
Vidim da ce Noa dobro da prodje na srpskom tvt, ocekivano.
 
Na vecerasnjoj probi nisu na vreme uspeli da joj skinu pantalone. Ja bih se usrao od panike vrv 😆
 
Zahvaljujući poslednjem delu pesme zaboraviš da pesma nema refrena i oduševiš se kako je oduvala.
 
Top 5 zagarantovan ako mene pitate, žiri je imao za šta da glasa, a i publika će. Noa ima pobjednički vajb, djevojka je topčina, ali koliko god da mi je pjesma dobra, ipak mislim da nije pobjednička, iako nastup jeste konkurentan za tron.
 
Pesma jeste veštačka, šablonska, bez nekog većeg kvaliteta, osim što je skupa. Ipak, upravo ovako takva jedna pesma i treba da se donese, odnosno servira. U ovoj slabašnoj konkurenciji, nema šanse da bude van top 5.
 
Bice definitivno u vrhu, ali ako je Canel bila 3.prosle godine, ne bi ni ona trebala da bude bolje plasirana od toga.
 
Moguće je, zbog izuzetno slabe konkurencije. Chanel je ipak imala znatno teži posao u tom smislu.
 
Mora da je nešto od onih 800k eura otišlo kod žirija. Svaka njoj čast, ali pjesma ne postoji. Mogla je komotno otplesati onaj dance break samo, isti bi ishod bio.

Nikad neće biti ni Chanel ni Eleni
 
Izdominirala, bravo za broncu. 👏👏 Skoro svi su naspram nje izgledali smiješno, uključuljući pobjednicu ☝️
 
Back
Top