il Izrael 2024: Eden Golan - Hurricane

Vidjeh danas opet na Tw, 'ujedinimo se i glasajmo za Eden koja zbog prijetnji i mržnje ne smije da izađe iz sobe i uživa u festivalu, bilo bi sjajno da ju dovedemo do pobjede'
Jadnaaaa ona! 🥹🤣🤭
 
Bukvalno na SSF nadimak da joj bude Luna Đogani.
 
Мени је просјек баш, ништа специјално
 
Nemoguće je stavljati komentare na sve objave na fejsu koje se tiču Izraela, osim ako nisu hvalospevi.
 
То да, баш лијепо пјева и лијепа је
 
Na ovom isecku "Hurricane" je lepa balada. Vokalno je dobro, ovakav "tocak, krug" smo videli kod Letonije (ko je od koga maznuo), vizuelno lepo izgleda, mada ono treskanje rukom mi odaje utisak kao da imaju neku manu...
Tesko je prognozirati kakve su sanse u finalu, posto mislim da ce u finale sigurno, jer moze ici od jedne krajnosti do druge.
 
Jel ovde može da se očekuje proterivanje sa scene kao No name u Sava centru 2006. ili?

Kako će da peva ako krenu svi da joj zvižde?

Nadam se da te svetleće narukvice neće leteti ka njoj.
 
Videh sad snimak iz arene kako joj zvižde tokom nastupa i dok peva. Meni neprijatan osećaj samo dok gledam, mogu misliti kako je njoj i ne znam kako uspeva da se skoncentriše da ne pogreši tekst. Ali sama je kriva, svesno je prihvatila da učestvuje u širenju propagande.
 
Ona mi deluje kao jedna od onih osoba koje te uhode kad ih odbijes
 
Videh sad snimak iz arene kako joj zvižde tokom nastupa i dok peva. Meni neprijatan osećaj samo dok gledam, mogu misliti kako je njoj i ne znam kako uspeva da se skoncentriše da ne pogreši tekst. Ali sama je kriva, svesno je prihvatila da učestvuje u širenju propagande.
Mislim da ona ni ne čuje zvižduke od in-ear koji blokiraju spoljni zvuk.
 
Ју па ја данас прочитах да је она живела у Москви до 2022. и да је учествовала у њиховом Гласу...и онда сконтам да сам ја њу гледао...не могу да верујем да је то иста особа. Баш је нарасла. Уопште не бих повезао да нисам прочитао код једног малороса блогера да је Еден држављанка Русије. Волим овај њен наступ.
 
Meni ona baš loše zvuči na ovom isečku sa ROW rekapitulacije.
 
Back
Top