cy Kipar 2023: Andrew Lambrou - Break A Broken Heart

Danas probu ima ovaj gospodin. Bas me zanima sta nam je pripremio iznenadni ljubimac ovog foruma :ROFLMAO:
 
Svidja mi se kakvu obleku ima Andrew kiparski Apolon
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Lepo! Ajmo lutko australska pokidaj i razvali moje slomljeno srce 😍
 
Eto, @Petar je prizvao vodene "plamenove" i tu su :D
 
Ramena, obleka, stav, australijski naglasak.. Kapa dole, a Bogami i moja glava.
 
Pa on stvarno ima vodene plamenove! 😭
 
Fotke sa prve probe

ygjhFlw.jpg


g7tjf1u.jpg


TBMM2xq.jpg


HCjPrVg.jpg
 
Bas lepo izgleda nastup i drago mi je sto dobro zvuci. Voleo bih da bude dark horse.
 
Prelepo zaista. Jedan top 10 za gospodina i titula mistera na forumskom glasanju. Hvala unapred.
 
Meni je užasno bejsik, izveštačena i plastična pesma, a tako i nastup izgleda. Kao kolekcija svih mogućih evrovizijskih klišea. Ne znam o kakvom top 10 maštate. Treba da budu prezadovoljni ako se domognu finala.
 
Lijepo je, jedino mi je obleka mozda malo meh, al ajde

@Stole; pobogu, ovaj avatar 🤐😂
 
Meni je užasno bejsik, izveštačena i plastična pesma, a tako i nastup izgleda. Kao kolekcija svih mogućih evrovizijskih klišea. Ne znam o kakvom top 10 maštate. Treba da budu prezadovoljni ako se domognu finala.
A zašto ne bi?
 
Meni je užasno bejsik, izveštačena i plastična pesma, a tako i nastup izgleda. Kao kolekcija svih mogućih evrovizijskih klišea. Ne znam o kakvom top 10 maštate. Treba da budu prezadovoljni ako se domognu finala.
Hvala što si napisao sve što sam ja hteo, pa da mogu samo da parafiram i produžim dalje.. 😌
 
Back
Top