no Norveška 2023: Alessandra Mele - Queen of Kings

Meni je Norveska bila negde izmedju 6.-10. mesta po nastupima, ali u studio verziji mi u top 5 veceri i realno je najpamtljivija pesma veceri, tako da svidja mi se, jedino da je performans bio mali jaci.
 
Obozavam pesmu, kako rekoh, ali uzivo dosta mlak utisak. Nastup suvise jednostavan + klimav vokal. Nadam se da ce biti bolje u subotu.
 
Ja nekako ne mogu da pregorim na ovu žensku navijačku pesmu. Kao bude mi ok al nije mi omiljena.
 
Jedva cekam da vidim kako ce proci kod zirija posto je na toj probi neke delove otpevala kriminalno 💀
 
Nikad mi nije bila u nekom krugu osobnih favorita, ali drago mi je baš zbog 5. mjesta. Iskreno sam čak i sumnjao jer je lajv bio malo klimav, ali ipak je na kraju prevagnula ta hitičnost i viralnost koja je od prvog dana krasila pjesmu.
U zadnjih 10 nastupa Norvežani 7x u top 10, svaka čast!
 
Od početka očekivano loše kod žirija, a super kod publike
 
Fantaaticna pjesma, vokal, nastup, vidim da se druzila sa Lukom, Bojanom..

Bravo Norveska!
 
Nikad mi nije bila u nekom krugu osobnih favorita, ali drago mi je baš zbog 5. mjesta. Iskreno sam čak i sumnjao jer je lajv bio malo klimav, ali ipak je na kraju prevagnula ta hitičnost i viralnost koja je od prvog dana krasila pjesmu.
U zadnjih 10 nastupa Norvežani 7x u top 10, svaka čast!
Isto. I ona mi je carica, drago mi je zbog nje.
 
Ocekivano, rasturala je sa pregledima i strimovima pre ESC. Lepo je vrisnula u finalu
 
Drago mi je da je ova lutkica završila u top 5, jako mi je simpatična, a i pjesma mi je u top 10
 
Meni je ovo malo previsoko, ali sam očekivao ovakvu dominaciju kod publike. Norvežanima treba čestitati, jer su zaista savršeno razvili tu tvt formulu i skoro svake godine dominiraju na tom polju.
 
Vokalno je bila klimava ali pesma ima tu hitičnost i zaslužila je ovaj plasman.
 
Ne dopada mi se ovo novo pravilo za MGP, iskreno.. 😔
 
Sve pesme koje ispunjavaju uslov da su objavljene nakon 1.9.2023. dolaze u obzir. Dosad je bilo da pesme moraju biti potpuno nove (valjda).:unsure:
 
Back
Top