no Norveška 2023: Alessandra Mele - Queen of Kings

Ni ja nisam fan kostima, bukvalno joj kragna pojede vrat.

Ostalo mi je korektno i očekivano. Odličan opening act.
 
Kostim je jeftin, ali paše uz pjesmu 😂 ona se i inače oblači jeftino i seljački, djeluje kao neka sirotica. Norveška je stvarno vizualno najkičastija esc nacija u zadnje vrijeme, kao parodija na ESC nastupe.

Srećom, sve to paše uz ovakvu pjesmu.
 
Kostim je jeftin, ali paše uz pjesmu 😂 ona se i inače oblači jeftino i seljački, djeluje kao neka sirotica. Norveška je stvarno vizualno najkičastija esc nacija u zadnje vrijeme, kao parodija na ESC nastupe.
👏👏👏👏👏
 
Fotke sa druge probe (Foto: Sarah Louise Bennett / EBU, Chloe Hashemi / EBU)

n9GLYKt.jpg


0oFIYP3.jpg


47lPvJB.jpg


BtSb08B.jpg
 
Fotke sa druge probe (Foto: Sarah Louise Bennett / EBU, Chloe Hashemi / EBU)

n9GLYKt.jpg


0oFIYP3.jpg


47lPvJB.jpg


BtSb08B.jpg
Mi necemo imati video snimke dok ih ne edituju i postave na esc youtube kanal? Kad se to ocekuje?
 
Video snimci večeras zajedno za sve koji danas imaju probe.
 
Obožavam ovu pesmu ali Aleksandra je bila očajna, ali očajna. Uopšte se ne bih iznenadio da ispadne ako ovakva bude i u utorak
 
Ma neće ispasti naravno, nema šanse, ali da je baš downgrade u odnosu na MGP, definitivno je
 
Bolji mi je rekapitulacijski klip nego onaj na Tiktoku ali i dalje mi nešto fali na sceni. Složio bih se da joj dobro stoji crna boja
 
Nema govora o ispadanju, ali da je loša, loša je. Čak nisam više siguran ni u toliku podršku publike.
 
Neverovatno mi je da nastup na Escovom tik toku ima 3,4 miliona pregleda. Najvise od svih?!? Druga Noa treca Loreen. Koja je to publika?
 
  • Like
Reactions: Mrm
Jel još nekom ona liči na Safuru?
 
Back
Top