no Norveška 2023: Alessandra Mele - Queen of Kings

Mozda je zbog toga sto nije imala in-ear, ostali su uglavnom imali. Vidi se improvizacija u pevanju pa ne treba uzimati ovaj nastup za ozbiljno, devojka dosla da se zeza i lepo provede!
 
Akustična verzija uživo

 
Alessandra u Amsterdamu

 
Verzija na italijanskom mi se mnogo više dopada, a da napomenem da uopšte ne volim remikse i prepeve evrovizijskih pesama na drugim jezicima. Ovo je baš, baš redak slučaj da mi je bolja italijanska verzija od prvobitne, mada mi se svakako nije dopadala pesma ni u izvornom izvođenju, tako da nije bilo preterano teško da mi se popravi mišljenje o istoj 😁

 
Već sam počela da se pitam da li sam umislila da se pominjalo snimanje ove verzije. Slažem se, još bolja od originalne.:D
 
Slike sa prve probe (Foto: Sarah Louise Bennett / EBU)

j1O3gUJ.jpg


DfNk8pL.jpg


apEJNCJ.jpg
 
Jedino što meni fali u njenom nastupu je malo boje, ljubičaste recimo ili crvene. U svakom slučaju deluje slično kao na MGP-u, ne žalim se.
 
Lepo joj stoji ovaj detalj na kosi, nije klasicna kruna ali podseca na krunu.
 
Scena mi je super samo me nervira što bar nešto nije promenila. Mene nešto nije iznenadila scenografija. Čekam snimak..
 
Odradila je neke elemente pevačke koji su baš falili, na osnovu ovog kratkog što se čuje..
 
Ja koji nisam pretjerani fan ove pjesme od početka na temelju ovih fotki i isječka ne nalazim nijednu manu, jbg, kad neko zna, zna, a Alessandra definitivno zna. Mislim da će vrlo lako uz svoje susjede u top 3 polufinala, a ni u finalu me ne bi iznenadilo da bude tako. Bit će ovo dostojno otvaranje ESC-a
 
Super ovo izgleda, dopada mi se sto su dodali malo crvene boje na ekranima na kraju pesme.
 
Back
Top