no Norveška 2023: Alessandra Mele - Queen of Kings

Kako usrali motku kad je Mrm izanalizirao vokalni napredak i harmoniju
 
Gospa En Bolen mora biti inspiracija ovoj maloj sto pretenduje na presto.

IMG_1987.jpeg
 
Jos jedna pesma koju obozavam, siguran top 5 kod mene. Nisam siguran da ce ziriju da se svidi u tolikoj meri u finalu ali prolaz u finale ne bi trebao da dolazi u pitanje.
 
G2Rygkj.jpg
 
Scenski kostim je baš naruži, ovde sjajno izgleda. 👏
 
Predivno! Ubedljivo najbolje je izgledala danas!
 
Svima je bilo jasno da je zadnji finalist, ali moram priznati da sam se na trenutak naivno čak i uplašio 😅
 
I ja sam pomislio na momenat da može biti shocking NQ, uzimajući u obzir to da nije ostavila neki utisak.
 
Ја сам у тренутку заборавио на њу као једног од главних претендената за финале, и боље је, поштедео сам се претераног живцирања
 
Алесандри пала (једина преостала) друга половина
 
Htio sam reći “vjerojatno će je staviti da zatvori”, al’ sam se sjetio da je UK #26 🙈
 
Meni je bila ok ali uopšte se ne bih žalio da je poslednja prošla Letonija umjesto nje
 
Mnogo je volim, odlična je bila, jedino što bih voleo da je bilo neke pirotehnike na kraju. Bilo je jasno kao dan da ona prolazi na kraju.
 
I meni, baš sam očekivao više. Ljudi se oduševljavaju, a meni ravna linija. Em što pesmu vrtim od januara ( ne u kontinuitetu) em što sam od nastupa i scenografije očekivao mnogo više😏 i dalje mi je top 10 ali pri dnu
 
Back
Top