Poslovi

Saznao sam da ću dobiti asistenta na poslu kome ću moći da uvalim sve što ne volim da radim na trenutnoj poziciji. Neka peva ova kuća.
 
Poslah 18 (slovima: osamnaest) prijava za posao, mahom za recepciju da et konacno radim u struci. Od tih 18, 12 odbijenih, a ne znaju da imam 🇧🇩🇵🇰🇳🇵🇱🇦 krvi. E Usruljo, o Plenkoviću, o mamicu li vam jebem
 
Poslah 18 (slovima: osamnaest) prijava za posao, mahom za recepciju da et konacno radim u struci. Od tih 18, 12 odbijenih, a ne znaju da imam 🇧🇩🇵🇰🇳🇵🇱🇦 krvi. E Usruljo, o Plenkoviću, o mamicu li vam jebem
čudi me da se ne traže ljudi za te poslove...budi uporan..nema šanse da negde ne bude...
 
A morat ce bar jedan bit pozitivan. Ovo trazenje posla je postalo ko trazenje prc deita na grindru, od 20 bar 1 lmao
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Će izginem na pos'o ove nedelje, jedan T2 na odmoru, drugi u poseti klijentu u Dubaiju, T3 nam isto na odmoru, ja sam ostajem da sve hendlujem :dq:
 
El moze prevod
U prevodu ima da crknem od posla ove nedelje

my-favorite.gif


Fale smajlići sa starih foruma 😭
 
Update: ne izginuh ali sad sam definitivno uveren da bi se svi na poslu roknuli kad bih dao otkaz LOL ceo dan 'Dušane ovo, Dušane ono' je*o vas Dušan sve
 
  • Love
Reactions: Mrm
Hej ljudi, treba mi neki honorarni remote posličak, za dzeparac da imam, pa ako nekome od vas treba neko da mu obavi neke slitne posličke neka mi se javi. Znam da crtam, dizajniram i da pišem. Ovako sam studirala jedan tehnički fakultet.
 
Gledaj šta ima JobRack, oni imaju dobre i full time i part time posliće.
 
Dobio sam svoju prvu avion turu. Sledece nedelje, polazak iz Ljubljane, tura po severu Evrope - Helsinki, Talin i Stokholm. Moram da priznam da imam tremu malo
Divnoooo! ❤️
Ma biće super! 🙌👌
Aaaa Talin, ja se radujem kao da idem..

Jel možeš u dm da mi pošalješ link za turu da vidim?
 
Ajde molim te baš me zanima..
 
Koliko u Srbiju postuju prava radnika u privatnom sektoru?
 
Back
Top