rs Srbija 2024: Teya Dora - Ramonda

Stvarno ne vidim zašto Ukrajina nije mogla da nastupa druga. Isto je balada na neengleskom, a pritom je sigurni finalista i najverovatnije pesma koja će najviše poena da osvoji posle Hrvatske, sa koje god pozicije. Nama bi to peto mesto između lude Irske i nebitne Poljske bilo mnogo značajnije za prolaz.
Pa sad ispade da nam plasman u finale visi o koncu, što nije tačno

Na kraju dana koga briga za RO u polufinalu od samo 15 država
 
Ako kojim slucajem ne bismo prosli u finale bilo bismo male mace u drami za ove koji nas sada ubedjuju da previse dramimo
 
Ja bih vratio da se zrebom odlucuju pozicije i za finale i za polifinale kao sto je bilo godinama pre 2015. ili kad su vec uveli da oni odlucuju. Kao da show bude zanimljiviji i dinamicniji, kao da nije bio zanimljiv i dinamican i kad se zrebom biralo? Jedina dobra stvar koju su nam Svedjani uveli je citanje glasova u finalu tj prvo glasa ziri pa se cita televoting, sve druge promene su uvek bile lose a uvek na njihovu korist.
 
Preteruju obe strane definitivno, ide se iz krajnosti u krajnost. Živeli!
 
Ma vazno je da mi verujemo u nasu Teyu i njenu kompoziciju, a ne sumnjam i u dobar nastup.
Svakako da nas ovi guraju iz godine u godinu na pocetku pf, ali je najbitnije da imamo mocnog predstavnika i nemamo cega da se plasimo, a njima na dusu za ovakav tretman.
 
Ma vazno je da mi verujemo u nasu Teyu i njenu kompoziciju, a ne sumnjam i u dobar nastup.
Svakako da nas ovi guraju iz godine u godinu na pocetku pf, ali je najbitnije da imamo mocnog predstavnika i nemamo cega da se plasimo, a njima na dusu za ovakav tretman.
Izgleda da je na nama da rušimo kletve i stereotipe. 🙏🏼
 
Ako kojim slucajem ne bismo prosli u finale bilo bismo male mace u drami za ove koji nas sada ubedjuju da previse dramimo
Niko te ne ubeđuje ni u šta. Samo topla preporuka da misliš malo pozitivnije, ali ako ti je lakše da konstatno mračiš i širiš negativnu energiju, samo nastavi i uživaj u tome.
 

"Добре пјесме пролазе какав год да им је жријеб" објаснио!!!
Ma ja u Ramondu verujem da će proći. Jednostavno je predivna pesma sa dobrim nastupom i naćiće svoj put do finala. Nije da je oštećena kao recimo In Too Deep koja bi možda sakupila potrebna 3 boda i ušla u finale da je nastupala kasnije. Samo sam besan jer nemaju sve zemlje isti tretman, nervira me nepravda.
 
Meni bi bilo recimo bezobrazno da ste zadnje dvije godine ispali sa tih ranih pozicija, i sad da vas opet stave na početak, da vam malo ne izađu u susret, onda bi bilo smisla za ovakvu dramu... ovako koga boli k, čak je malo i jebeno da non stop prolazite sa tih kao lošijih pozicija, proći će te i ove godine, proći s pozicije broj 5./6. ili s broja 2./3. dođe na isto, ne znam... ali smiješni mi ovi postovi kao povlačenje jer vas stavljaju na poziciju 2./3. 😆
 
Ma ja u Ramondu verujem da će proći. Jednostavno je predivna pesma sa dobrim nastupom i naćiće svoj put do finala. Nije da je oštećena kao recimo In Too Deep koja bi možda sakupila potrebna 3 boda i ušla u finale da je nastupala kasnije. Samo sam besan jer nemaju sve zemlje isti tretman, nervira me nepravda.
Nazalost, gdegod je takmicenje zemalja, lobiranje i slicno postoji. Svedska je ovde zajahala i vuce svoje pulene za sobom u tom smislu. Meni je drago sto svakako nismo deo toga, i sto smo poslednje 3 godine sagradili ozbiljan imidz.
 
Ma ja u Ramondu verujem da će proći. Jednostavno je predivna pesma sa dobrim nastupom i naćiće svoj put do finala. Nije da je oštećena kao recimo In Too Deep koja bi možda sakupila potrebna 3 boda i ušla u finale da je nastupala kasnije. Samo sam besan jer nemaju sve zemlje isti tretman, nervira me nepravda.
Ма капирам, јасно. Јесте без везе, али шта да се ради сад. Прорадиће инат!!!
 
Meni bi bilo recimo bezobrazno da ste zadnje dvije godine ispali sa tih ranih pozicija, i sad da vas opet stave na početak, da vam malo ne izađu u susret, onda bi bilo smisla za ovakvu dramu...
To.
 
Niko te ne ubeđuje ni u šta. Samo topla preporuka da misliš malo pozitivnije, ali ako ti je lakše da konstatno mračiš i širiš negativnu energiju, samo nastavi i uživaj u tome.
Ma ne mracim, samo sam revoltiran jer smatram da smo nepravedno diskriminisani.
 
Za dve godine Konstra na svoje PZE-bijenale da donese nešto o toksičnoj pozitivnosti. Malo i ta temica da se obradi. 🥰

Pustite ljude da iskažu svoje emocije kakve god da su.
Kome treba da izdrami, neka izdrami.
Šta ste se navrzli na jadne ljude i sve ih nešto s visine osvešćujete.
 
Back
Top