it Italija 2023: Marco Mengoni - Due Vite

Fotke sa prve probe (Foto: Sarah Louise Bennett, Corinne Cumming / EBU)

Qly9QDS.jpg


0NmILiD.jpg


Uvc74rl.jpg
 
Kakav stajling, kako to izgleda svetski. Niko ni prineti, što se toga tiče.. Klasa iznad, bukvalno..
 
Hmmm, ne znam. Stajling on nosi vrlo lepo, ali da li ide uz pesmu, nisam najsigurniji. Sećam se kako je bio classy sa L'esenzialle 2013, a i ta i ovogodišnja pesma su stilski iste, odnosno balade.
 
Hmmm, ne znam. Stajling on nosi vrlo lepo, ali da li ide uz pesmu, nisam najsigurniji. Sećam se kako je bio classy sa L'esenzialle 2013, a i ta i ovogodišnja pesma su stilski iste, odnosno balade.
L'esenzialle je magija od pesme a due vite mnogo bolja bice italija u top 10 bez problema kod zirija u top 5 a kod tele u top 10
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ne ide mi ova sljasteca obleka uz pesmu. On i Britanka komotno da zamene obleke lol
 
Kao što sam i mislila, lepo izgleda..Mislim da bi trebalo da bude na nivou plasmana od prošlog puta.
 
Izgleda skupo u ovoj garderobi. Dobro je da nastup nece biti toliko monoton jer se vide plesaci u pozadini, svidja mi se ta ideja
 
Izgleda skupo u ovoj garderobi. Dobro je da nastup nece biti toliko monoton jer se vide plesaci u pozadini, svidja mi se ta ideja
Bravo, mislim da si u pravu totalno, inače jako često nisam za plesače. I baš ovakav stajling, "otklon" od odela, obzirom na nastup i "sličnu pesmu" iz 2013...izgleda skupo, u pozitivnom smislu, opet tako svečano-moderno, meni na primer omiljen stajling bila 🇮🇹 lani, malo me podseća opet.. 🤩😃😌
Inače moj broj 1, 2013. godine.. Sada nije, ali objektivno, baš kao i za Loreen, ovo donosi preko potreban kvalitet na ESC, kako u stvaralačkom, tako i u izvedbeno-vokalnom smislu..
 
Stajling mi ne ide uz ovu pesmu. Mada meni uz ovu pesmu ništa ne ide, jer me ne dotiče uopšte
 
Znaci ne znam koje marke da je stavio na sebe, meni je ovo sljastece i kozne pantalone uzasno…
 
Definitivno stajling odudara od same pesme i atmosfere. Ne verujem da će to imati nekog uticaja na plasman, ali eto...
 
Stajling je kritičan. Osim što uopšte ne ide uz pesmu, majica nema nikakav oblik i da bi se ovakva majica uspešno iznela, potrebno je da osoba koja je nosi bude izvanredno građena, što, budimo realni, Marko nije. Pantalone su mi takođe promašaj i prikladnije za neki BDSM klub u Berlinu nego za emotivnu baladu na Evroviziji.

Ali ako se on oseća prijatno u tome što nosi, good for him 🤷🏼
 
Meni se svidja kako mu stoji majica ☺ ali da, ne pase uz pesmu. Radije bih da se obukao kao gospodin, u neko lepo skupoceno odelo.
 
Back
Top