it Italija 2023: Marco Mengoni - Due Vite

I meni se dopada kako mu stoji, ali da, definitivno ne ide uz ovu pesmu. Daleko bi se bolje uklopila obična bela (raskopčana) košulja i sako.
 
KAKVO MAČE 🥰

Sve mi lepo izgleda, doduše, malo me bune ova dva plesača...ali ok možda se ideja lepo uklopi. Čini mi se da je ovo identičan stajling koji je imao na turneji prošle godine, možda je tada top bio zlatne boje. Odelo bi mi bilo isuviše kliše, ovo mi je top.
 
Sad je počela da mi se dopada pesma, al mi i dalje utisak da je isuviše nebitna za esc.
 
Uvek sam zamisljao da ce Italija da pobedi sa nekom ovakvom kanconom. Tu priliku je imao Diodato.
Tako da.... (uprkos tome sto su podbacili kao domacini).
 
Marco Mengoni će nastupiti u prvoj polovini finala.
 
Nadajmo se da Italijani neće pobeđivati u nekoj skorijoj budućnosti.
 
S obzirom da je to nemoguće, onda je bolje da ne pobeđuju. Od njihovog povratka, jedine pesme koje volim i slušam su obe Marca Mengonija, nesuđena Diodatova, I donekle Il Volo i Maneskin.
 
E ja se baš nadam pobedi 🇮🇹💚🤍❤️ može i u skorije vreme..
 
Marco Mengoni ina nov top na drugoj probi. Vazan podatak
🤣🤣
 

Attachments

  • 5CB78CD6-5D5E-4377-93A9-1C71FC6C23AE.jpeg
    5CB78CD6-5D5E-4377-93A9-1C71FC6C23AE.jpeg
    2.2 MB · Views: 18
  • 60368045-C01D-45D2-AE29-DA67305A99B1.jpeg
    60368045-C01D-45D2-AE29-DA67305A99B1.jpeg
    1.7 MB · Views: 18
Marco Mengoni ina nov top na drugoj probi. Vazan podatak
🤣🤣

tumblr_inline_oq4f09YrEb1s7mcqt_400.gif
 
Najjači vokal na takmičenju! On će uspeti Španjolku znatno da nadmaši u TVTu, e sad da li će uspeti najvećeg Fenixa takmičenja Francusku...

Ja se i dalje nadam da dobijaju u kategoriji Big 5
 
Pesma mi je najbolja bila na prvo slusanje i onda sa svakim sledecim preslusavanjem, sve losija. I dalje mi je doduse ok ali ni za sta vise od pukog top 10 plasmana.

Dosta slabije od njegove prosle ESC pesme.
 
Taman se razmišljam da napišem da mu od ovogodišnjih muških vokala na crtu možda može stati na crtu jedino Švajcarac, kad eto ih zajedno u videu u postu ispod. :D Markov izraz lica je genijalan. :ROFLMAO:
 
Back
Top