it Italija 2023: Marco Mengoni - Due Vite

Pa da i očekujem da je smor "Keiino esc fanovima", ono i Britanskim brexiterima koji misle i dalje da su Scooch i Dustin The Turkey underrated as hell...
 
Markova nova majica koju je nosio na prvoj generalnoj probi finala.

Screenshot_20230512_160746_Instagram.jpg
 
  • Love
Reactions: Mrm
Kako ga je ponizio ahahahah hNe mogu :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: Nema šanse da nije video da mu ovaj pruža ruku,jednostavno ga je iskulirao mrtav ladan
 
Ja volim pesmu, ali nekako mislim da Italijani idu van top 10. 2013. je bio 10. kod publike, 8. kod žirija, pesma je tematski vrlo slična, meni lično za nijansu i slabija, plus nakon njega ide još jedna balada, pa glavni favorit sezone. Nekako mislim da se neće istaći, no ostaje da vidimo.
 
Ni ranije mi se nije dopadao, ali ovako ocigledno iskulirati nekog je zaista nepristojno, folirantski i zvezdasto. Ne volim to.
Iako mi se pesma dopada i kao sto sam pisao da bih voleo da sa ovakvom pesmom pobede, sad mu zelim takav flop da se nece dugo oporaviti.😠
 
Vrlo je moguće da ne zna ko je, da nije ni gledao drugo polufinale...
(Mada to nije neko opravdanje, čak i da je neko nepoznat...)
 
Ako je namerno iskulirao, onda to jeste za svaku osudu i mnogo govori o njegovoj kulturi i kućnom (ne)vaspitanju.
 
Pa nije ga skroz iskulirao, drzao je telefon u ruci i vidi se da su razmenili par reci i da se obojica smeju, ne mislim da je nevaspitan
 
Marco u top 10 večeras bez mnogo muke.

Ostaje žal za Cenere ipak, bio bi mi #1 sigurno
 
4. mesto...
Jesam se nadala potajno, ali nisam mislila da će i stvarno se domoći TOP5, po meni zasluženo totalno.
 
Ni u ludilu nisam očekivao top 5, svaka čast za dobar tvt.
 
Iznenadio me je tvt ovde, zaista fascinantno za baladu ovakvog tipa.
 
Ovo sam ocekivao i nadao se od pocetka. Steta za ovih par bodova, da bude jos i top 3
 
Je l' se on to nama konacno i autovao veceras ili mi se cini?
 
Back
Top