it Italija 2023: Marco Mengoni - Due Vite

Lepo i dalje, jako classy i otmeno, tipično italijanski. Nisam bio fan većine njihovih evrovizijskih pesama, ali ovo je moj fah skroz.
 
I dalje predivna, tako da je i kod mene slično kao kod Boxyja, ostaje mi u TOP5. ❤️
 
Nekih sat i po sam u Italiji, od toga radio nije ni upaljen sve vreme. Cuo sam 6 Sanremo pesama, od toga 4 u nizu, i to mahom nize plasiranih. Koja sila 🤩
 
Kakva crna pobeda, samo nam još jedna njihova (ne)organizacija fali. Mogu u top 5.
 
Ma nema šanse za pobedu, ja se potajno nadam nekom TOP5, ali mislim da će u najboljem slučaju ponoviti plasman iz 2013. Možda eventualno bude 6.
 
Prvi nastup sa evrovizijskom verzijom pesme..Mene ne prestaje da oduševljava...:love:

 
I meni je ova verzija sada mnogo bolja u odnosu na festivalsku. Inače se ne bavim predviđanjima, tj. ne umem, ali nekako mi deluje da ni ove godine neće u top 5, mislim da će im za to faliti tvt. Doduše, ne bih se bunio.
 
  • Like
Reactions: Mrm
Ove godine će Italijani proći sigurno slabije nego prethodne godine, a Mengoni će veoma teško odbraniti 7. mesto iz Malmea.
 
Navijam za top 5, iako sam skeptičan kada je publika u pitanju. Kod žirija će svakako biti visoko.
 
Top 10 siguran,
Ali mislim da je neko 8. mesto sveukupno maksimum
 
Pa naravno da je siguran top 10 kada ce da bude precenjen kod zirija...
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Prošli put po onim prosjecima je bio 8. kod žirija, a 10. kod publike.
 
Može se nekom jednostavno ne dopadati određena pesma, to ne sporim, ali ako će za pevanje poput ovog sa snimka gore biti precenjen, onda stvarno...
 
Mislio sam na celokupni utisak koji ziri gleda kad ocenjuje. Njegov jedini adut ce da bude pevanje, koje zbog njegovog staticnog nastupa moze da ucini malo zaboravnim. Top 10 ili koje mesto ispod je svakako realnost.
 
Back
Top